Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Figi Theater
Zeist
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
Zaal Gieling
Groessen
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
Cultura
Ede
Dieka
Markelo
20:00
De Meester
Almere
20:00
't Ukien
Kampen
21:00
Simplon
Groningen
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Vasim
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Den Diek
Lichtenvoorde
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Bonte Wever
Assen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
P60
Amstelveen
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bibelot
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Fluxus
Zaandam
Brigant
Arnhem
Pook
Oostknollendam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:30
P3
Purmerend
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Mozaïek
Zuidlaren
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Podium Victorie
Alkmaar
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Peppel
Zeist
21:00
V11
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Posttheater
Arnhem
21:00
KOFA
Vlaardingen
14:30
De Pul
Uden
19:45
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
AFAS Live
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Groene Engel
Oss
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
Theater de Garage
Venlo
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zaterdag 18 november 2017
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Simplon, Groningen
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Average White Band
Vorstin, Hilversum
Barrelhouse
Zaal Gieling, Groessen
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
19:45
Bing & Ruth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Bökkers
Dieka, Markelo
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
21:00
Call It Off
Simplon, Groningen
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
20:00
Chantal Acda
De Spot, Middelburg
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clouseau
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:30
Dave Clarke / Wouter S
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
23:00
Distance / Egoless / Joker
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Feuerengel
P60, Amstelveen
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Fred Eaglesmith
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me
Volta, Amsterdam
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick)
Fluxus, Zaandam
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
21:30
Kenny B
P3, Purmerend
Kim Wilde
013, Tilburg
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Leonie Meijer - Hier.
Theater Mozaïek, Zuidlaren
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
21:00
Mammút
V11, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mirage
Vorstin, Hilversum
20:00
Nadja Filtzer
Theater De Tuin, Leusden
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
Shishani
Theater de Garage, Venlo
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp