Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willemeen
Arnhem
21:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Reflektor
Liège
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
19:45
Pieterskerk
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:30
P3
Purmerend
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Innocent
Hengelo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Vasim
Nijmegen
vrijdag 17 november 2017
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wende Snijders - Mens
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Status Quo
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Témé Tan
Reflektor, Liège
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Moses Boyd Exodus / Thundercat
Paradiso, Amsterdam
Klangstof
Paard, Den Haag
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
The Velvet Underground & Nico
P60, Amstelveen
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
20:00
Vrienden Voor Het Leven
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Mezz, Breda
Mooon
Mezz, Breda
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
Call It Off
Metropool, Hengelo
Mastodon
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
19:30
Quicksand
Melkweg, Amsterdam
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bear's Den
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
Feuerengel
Hedon, Zwolle
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
De Staat
De Vasim, Nijmegen