Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kavka
Antwerpen
De Spot
Middelburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:30
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
PopEi
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
NRE-terrein
Eindhoven
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
21:00
Hedon
Zwolle
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Vooruit
Gent
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stevenskerk
Nijmegen
19:45
Stevenskerk
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
dinsdag 24 oktober 2017
20:30
Motorpsycho
Tolhuistuin, Amsterdam
Luke Sital-Singh
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Samuel
Sugar Factory, Amsterdam
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
French for Rabbits
Paradiso, Amsterdam
Peter Hook & The Light
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lapalux
Paradiso, Amsterdam
Marcus Miller
Paard, Den Haag
Diablo BLVD
Merleyn, Nijmegen
20:00
Eason Chan
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tim Vantol
Kavka, Antwerpen
Ben Miller Band
De Spot, Middelburg
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
KT Tunstall
Botanique, Brussel
Inheaven
Botanique, Brussel
20:00
Bryson Tiller
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Logic
013, Tilburg
woensdag 25 oktober 2017
20:00
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Stems [UK] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:30
Shame
Vera, Groningen
20:00
Boyce Avenue
Trix, Antwerpen
Intergalactic Lovers
Tolhuistuin, Amsterdam
Tim Vantol
TivoliVredenburg, Utrecht
Mura Masa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Husky
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Nits
Theater De Veste, Delft
Beth Hart
Theater de Spiegel, Zwolle
Beth Hart
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Reinis Young
The Jack, Eindhoven
20:00
Tender
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Seba
PopEi, Eindhoven
After The Burial / Thy Art Is Murder
Patronaat, Haarlem
20:00
Jacqueline Govaert
Patronaat, Haarlem
20:00
Benefiet concert voor México – Proyecto México
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
20:00
Jalen N’Gonda
NRE-terrein, Eindhoven
21:00
The Bluebirds
Neushoorn, Leeuwarden
Lil Kleine
Metropool, Hengelo
22:00
Harlea
Merleyn, Nijmegen
19:00
Gramatik
Melkweg, Amsterdam
Diablo BLVD
Melkweg, Amsterdam
20:00
Loyle Carner
Melkweg, Amsterdam
Peter Hook & The Light
Maassilo, Rotterdam
21:15
Quiet Hollers
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Blues Brothers
Ledeltheater, Oostburg
21:00
The Picturebooks
Hedon, Zwolle
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
'Forever Amy'
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Fresh & Onlys
dB's, Utrecht
Cécile McLorin Salvant
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Inheaven
Cinetol, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dotan
Bitterzoet, Amsterdam
Hot 8 Brass Band
BIRD, Rotterdam
22:00
Lilian Vieira Grupo
BIRD, Rotterdam
20:30
DDW Music: Alex Lahey / Pip Blom
Altstadt, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Agora Theater Lelystad, Lelystad
The National
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Robbert Fossen & Thomas Toussaint
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 26 oktober 2017
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jan Akkerman 70 & Friends
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Blues Brothers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
China Crisis
Vorstin, Hilversum
21:00
Hallo Venray
Vorstin, Hilversum
19:00
Ben Miller Band
Vooruit, Gent
20:30
The Fresh & Onlys
Vera, Groningen
21:00
The Picturebooks
V11, Rotterdam
20:30
The Weather Station
Tolhuistuin, Amsterdam
Bokoesam
Tolhuistuin, Amsterdam
Gramatik
TivoliVredenburg, Utrecht
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pitou
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Beth Hart
Stevenskerk, Nijmegen
19:45
Beth Hart
Stevenskerk, Nijmegen
Leonie Meijer - Hier.
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk