Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
De Meester
Almere
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Little Devil
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
V11
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Fluxus
Zaandam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Werftheater
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Gigant
Apeldoorn
Muziekcafé Helmond
Helmond
Martiniplaza
Groningen
20:00
J.C. Goeroe
Schoonebeek
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
013
Tilburg
21:00
So What!
Gouda
19:30
P60
Amstelveen
21:45
EKKO
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stathe
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Spot
Middelburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Metropool
Hengelo
Theater in de Steeg
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Boerderij
Zoetermeer
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Podium 't Beest
Goes
De Gooth
Ridderkerk
19:30
Melkweg
Amsterdam
ACU
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
22:30
Groene Engel
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Posttheater
Arnhem
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 22 september 2017
Aestrid / Black Oak / Midas
Vorstin, Hilversum
20:00
All We Are
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
American Head Charge
Vorstin, Hilversum
20:00
Arsenic Motion
De Meester, Almere
20:00
Avatarium + THE SLAYERKING HURRICANES AND HALOS TOUR 2017
Groene Engel, Oss
20:00
Bare Jams
Melkweg, Amsterdam
Bars and Melody
013, Tilburg
20:00
Be Charm'D / Bikkel / MC Don de Baron / MM / Nikky Adriana / Noëall /
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Black Anvil
Little Devil, Tilburg
19:45
Bohren und der Club of Gore
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Charlemagne Palestine - Strumming Music
Dordtyart, Dordrecht
Chastity Belt
V11, Rotterdam
20:30
Chris Pureka
Luxor Live, Arnhem
21:00
Daan (b)
Hedon, Zwolle
20:15
Daphne's Flight: Collister, While, Matthews, Harrold & Watson
Fluxus, Zaandam
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Drunken Dolly
Het Bolwerk, Sneek
Ellen ten Damme
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
EMA
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
20:00
Espana Circo Este
Simplon, Groningen
20:00
Evergrey
Muziekgieterij, Maastricht
Everything Everything / Jen Cloher / Loney Dear
Paradiso, Amsterdam
20:30
Flamin' Groovies
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
20:00
Gatecreeper
J.C. Goeroe, Schoonebeek
20:00
Giant Tiger Hooch
Patronaat, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
013, Tilburg
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
19:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
21:45
Islam Chipsy & EEK
EKKO, Utrecht
20:15
Jan Rot / Jan van der Meij / Marjolein Meijers
Cultura, Ede
20:00
Jibber Jabber & The Jams
Stathe, Utrecht
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Kempi
Fluor, Amersfoort
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Lil Peep
Patronaat, Haarlem
20:30
Lords of Black
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
20:00
Morglbl
Duycker, Hoofddorp
23:00
Mouch Mouch
Melkweg, Amsterdam
20:00
Night of the Koms
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Novatia / The Gift
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
philharmonie zuidnederland
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Pink Floyd Project
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Robin Kester / Woolf
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Run The Trap x Grades: Phazz
Patronaat, Haarlem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sass Jordan
De Spot, Middelburg
20:00
Sebastian Sturm
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Seether
Melkweg, Amsterdam
21:00
Sef
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sezah
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
22:30
Suzy & The Rangers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
T-99 + SUPPORT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Amazons
Vera, Groningen
20:30
The Beautiful Girls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Dirty Denims
Mezz, Breda
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
Tim Knol
Theater in de Steeg, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
United Voices of Rock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
20:00
WAVE INVASION
PopEi, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
21:00
Young Gun Silver Fox
Hedon, Zwolle
zaterdag 23 september 2017
21:00
120 Years of Rock 'n Roll party
Little Devil, Tilburg
20:30
4Sure - LatinJazz AllStars
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:00
AC/DC Tribute / LOS METALLICOS / Shaking Haze / The Art of Pantera
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Arcane Roots
Paradiso, Amsterdam
19:00
Asep Stone and The Experience
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Vorstin, Hilversum
20:30
Bite the Gnatze
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Black Anvil
Podium 't Beest, Goes
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
19:30
Buddy
Melkweg, Amsterdam
Chastity Belt
ACU, Utrecht
17:00
Chris Pureka
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
22:30
Chris Stussy & Prunk
Groene Engel, Oss
20:30
Daan (b)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
20:00
Destructive Penguins
The BOX, Hilvarenbeek
DJ Shadow
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen