Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Helling
Utrecht
Patronaat
Haarlem
19:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
15:00
Artis
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Trix
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
15:45
NiXenMeer
Enschede
15:30
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:30
Grote Kerkhof
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Grounds
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Hedon
Zwolle
Café Lollipop
Oss
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
Vera
Groningen
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
JK 't Hoekske
Gierle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Capitole
Gent
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
donderdag 17 augustus 2017
20:30
Preoccupations
EKKO, Utrecht
21:00
The Black Lips
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 18 augustus 2017
20:00
Cryptopsy
Patronaat, Haarlem
20:30
Boris (Japan)
P60, Amstelveen
zaterdag 19 augustus 2017
Wolfmother
Patronaat, Haarlem
maandag 21 augustus 2017
Slapshot
Blue Collar Hotel, Eindhoven
dinsdag 22 augustus 2017
20:00
Breaking Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
Band Of Horses
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 23 augustus 2017
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
Jimmy Eat World
Melkweg, Amsterdam
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
donderdag 24 augustus 2017
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
Little Devil, Tilburg
Parquet Courts
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Japandroids
De Helling, Utrecht
vrijdag 25 augustus 2017
Electric Wizard
Patronaat, Haarlem
19:00
First Blood
Café De Meister, Geleen
zaterdag 26 augustus 2017
20:00
New Model Army
Podium 't Beest, Goes
20:00
Slapshot
Iduna, Drachten
Suffocation + Sisters of Suffocation
Dynamo, Eindhoven
15:00
Altın Gün
Artis, Amsterdam
Converge
013, Tilburg
zondag 27 augustus 2017
19:00
August Burns Red
Trix, Antwerpen
Triggerfinger
Rotown, Rotterdam
15:45
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
15:30
Anger Machine / Pro-Pain / Probation
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 29 augustus 2017
Interpol
013, Tilburg
woensdag 30 augustus 2017
Interpol
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 31 augustus 2017
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:30
De Grote Kick-Off (dag 1)
Grote Kerkhof, Deventer
21:00
Kikagaku Moyo
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 01 september 2017
20:00
Misanthropia + Nightland (it) + Morgarten (ch)
Willemeen, Arnhem
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Punkrock Riot XL: Undeclinable Ambuscade
Mezz, Breda
20:00
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
20:00
Discipline
Little Devil, Tilburg
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
21:00
The Lachy Doley Group
De Bosuil, Weert
21:00
First Blood
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ayreon (tryout)
013, Tilburg
zaterdag 02 september 2017
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 03 september 2017
16:45
Indian Askin
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
SKYWALKER AND LANDMVRKS
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
House of Lords
De Bosuil, Weert
20:00
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
maandag 04 september 2017
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 05 september 2017
Volbeat
Strijp-S, Eindhoven
20:00
Kvelertak
Metropool, Hengelo
woensdag 06 september 2017
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Buttertones
Sugar Factory, Amsterdam
Procol Harum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Supersuckers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Undeclinable Ambuscade
dB's, Utrecht
donderdag 07 september 2017
21:00
Certain Animals
V11, Rotterdam
20:00
Def Americans: Johnny Cash Memorial Show
Patronaat, Haarlem
22:00
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
Carach Angren
P60, Amstelveen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
ZooN
Café Lollipop, Oss
Gary Brooker / Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Curtis Harding
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 08 september 2017
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde I
Winston, Amsterdam
Supersuckers
Vera, Groningen
Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Jackal / Savage
P60, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
20:00
Undeclinable Ambuscade
Melkweg, Amsterdam
21:00
God Dethroned
Manifesto, Hoorn
21:00
The Hubschrauber + Jellephant & the Phantoms
Luxor Live, Arnhem
20:30
Dead Head
Hedon, Zwolle
Def Americans
Gebr. De Nobel, Leiden
Yellow Pearl
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 09 september 2017
20:00
Undeclinable Ambuscade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Staat
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
TapHarHeeJL
Podium 't Beest, Goes
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Supersuckers
JK 't Hoekske, Gierle
20:30
McHaren
Groene Engel, Oss
20:00
Voltage (album release show)
Effenaar, Eindhoven
20:15
Atari Teenage Riot
De Helling, Utrecht
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
20:00
Tori Amos
Capitole, Gent
zondag 10 september 2017
16:00
King of the World
Roepaen, Ottersum
15:00
Joey Cape
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Supersuckers
Doornroosje, Nijmegen
maandag 11 september 2017
19:30
Joey Cape
Melkweg, Amsterdam
19:00
American Head Charge
Little Devil, Tilburg
woensdag 13 september 2017
20:00
Fink
Q-Factory, Amsterdam
Tori Amos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 14 september 2017
Tori Amos
TivoliVredenburg, Utrecht
Saga / Thelonious Martin
Paradiso, Amsterdam
Endless Boogie
Paradiso, Amsterdam
Sass Jordan
Paard, Den Haag
Fata Boom / Soultrash / Tusky
Doornroosje, Nijmegen
The Pineapple Thief ft Gavin Harrison
Boerderij, Zoetermeer