Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Café De Meister
Geleen
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
15:00
Artis
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium 't Beest
Goes
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:45
NiXenMeer
Enschede
Rotown
Rotterdam
19:00
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Grote Kerkhof
Deventer
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Paard
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Bosuil
Weert
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Strijp-S
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Grounds
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Café Lollipop
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Strand Scheveningen
Scheveningen
Vera
Groningen
20:30
Winston
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
JK 't Hoekske
Gierle
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 17 augustus 2017
21:00
The Black Lips
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Preoccupations
EKKO, Utrecht
vrijdag 18 augustus 2017
20:30
Boris (Japan)
P60, Amstelveen
20:00
Cryptopsy
Patronaat, Haarlem
zaterdag 19 augustus 2017
Wolfmother
Patronaat, Haarlem
maandag 21 augustus 2017
Slapshot
Blue Collar Hotel, Eindhoven
dinsdag 22 augustus 2017
Band Of Horses
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Breaking Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 23 augustus 2017
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
Jimmy Eat World
Melkweg, Amsterdam
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 24 augustus 2017
20:00
Japandroids
De Helling, Utrecht
Parquet Courts
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
Little Devil, Tilburg
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 25 augustus 2017
19:00
First Blood
Café De Meister, Geleen
Electric Wizard
Patronaat, Haarlem
zaterdag 26 augustus 2017
Converge
013, Tilburg
15:00
Altın Gün
Artis, Amsterdam
Suffocation + Sisters of Suffocation
Dynamo, Eindhoven
20:00
Slapshot
Iduna, Drachten
20:00
New Model Army
Podium 't Beest, Goes
zondag 27 augustus 2017
15:30
Anger Machine / Pro-Pain / Probation
Baroeg, Rotterdam
15:45
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
Triggerfinger
Rotown, Rotterdam
19:00
August Burns Red
Trix, Antwerpen
dinsdag 29 augustus 2017
Interpol
013, Tilburg
woensdag 30 augustus 2017
Interpol
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 31 augustus 2017
21:00
Kikagaku Moyo
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
De Grote Kick-Off (dag 1)
Grote Kerkhof, Deventer
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
vrijdag 01 september 2017
20:30
Ayreon (tryout)
013, Tilburg
21:00
First Blood
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Lachy Doley Group
De Bosuil, Weert
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
20:00
Discipline
Little Devil, Tilburg
20:00
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
20:30
Punkrock Riot XL: Undeclinable Ambuscade
Mezz, Breda
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:00
Misanthropia + Nightland (it) + Morgarten (ch)
Willemeen, Arnhem
zaterdag 02 september 2017
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 03 september 2017
20:00
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
15:00
House of Lords
De Bosuil, Weert
20:30
SKYWALKER AND LANDMVRKS
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
16:45
Indian Askin
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 04 september 2017
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 05 september 2017
20:00
Kvelertak
Metropool, Hengelo
Volbeat
Strijp-S, Eindhoven
woensdag 06 september 2017
20:00
Undeclinable Ambuscade
dB's, Utrecht
Supersuckers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Procol Harum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Buttertones
Sugar Factory, Amsterdam
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 07 september 2017
20:00
Curtis Harding
Bitterzoet, Amsterdam
Gary Brooker / Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
ZooN
Café Lollipop, Oss
20:00
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Carach Angren
P60, Amstelveen
22:00
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def Americans: Johnny Cash Memorial Show
Patronaat, Haarlem
21:00
Certain Animals
V11, Rotterdam
vrijdag 08 september 2017
Yellow Pearl
Burgerweeshuis, Deventer
Def Americans
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Dead Head
Hedon, Zwolle
21:00
The Hubschrauber + Jellephant & the Phantoms
Luxor Live, Arnhem
21:00
God Dethroned
Manifesto, Hoorn
20:00
Undeclinable Ambuscade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
20:00
Jackal / Savage
P60, Amstelveen
20:00
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
Supersuckers
Vera, Groningen
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde I
Winston, Amsterdam
zaterdag 09 september 2017
20:00
Tori Amos
Capitole, Gent
20:00
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
20:15
Atari Teenage Riot
De Helling, Utrecht
20:00
Voltage (album release show)
Effenaar, Eindhoven
20:30
McHaren
Groene Engel, Oss
Supersuckers
JK 't Hoekske, Gierle
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
TapHarHeeJL
Podium 't Beest, Goes
De Staat
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Undeclinable Ambuscade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 10 september 2017
19:30
Supersuckers
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Joey Cape
Het Bolwerk, Sneek
16:00
King of the World
Roepaen, Ottersum
maandag 11 september 2017
19:00
American Head Charge
Little Devil, Tilburg
19:30
Joey Cape
Melkweg, Amsterdam
woensdag 13 september 2017
Tori Amos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fink
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 14 september 2017
20:30
The Pineapple Thief ft Gavin Harrison
Boerderij, Zoetermeer
Fata Boom / Soultrash / Tusky
Doornroosje, Nijmegen
Sass Jordan
Paard, Den Haag
Endless Boogie
Paradiso, Amsterdam
Saga / Thelonious Martin
Paradiso, Amsterdam
Tori Amos
TivoliVredenburg, Utrecht