PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 feb
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
22:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Winston
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Paradox
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
Schouwburg het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Amer
Amen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB`s
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kulturhus Holten
Holten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
013
Tilburg
2
21:30
Manifesto
Hoorn
Atak
Enschede
2
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Baroeg
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Mezz
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
Chassé Theater
Breda
Podium heino
Heino
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg het Park
Hoorn
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Roepaen
Ottersum
Rabotheater Hengelo
Hengelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:45
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
3
CineCity
Vlissingen
20:15
Hedon
Zwolle
1

vrijdag 17 februari 2017

20:00
Almanac Duycker, Hoofddorp
1
20:15
André Manuel - De Onzen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG Hedon, Zwolle
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator Trix, Antwerpen
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Het LOO, Tessenderlo
22:00
Bettie Serveert Fluor, Amersfoort
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale Winston, Amsterdam
Foto Boris
Boris TivoliVredenburg, Utrecht
2
Bruut! Paradox, Tilburg
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek De Flux, Zaandam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg het Park, Hoorn
19:30
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater De Omval, Diemen
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters Willemeen, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Posttheater, Arnhem
Daniel Lohues - Moi van Beresteyn, Veendam
20:00
Daniel Meade De Amer, Amen
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Def P. & The Beatbusters dB`s, Utrecht
20:30
Delain Grenswerk, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight EKKO, Utrecht
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite Doornroosje, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah Melkweg, Amsterdam
Enge Buren - Ruk! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kulturhus Holten, Holten
20:30
Estafest LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Everyday People & Guests Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Falco Benz 013, Tilburg
2
21:30
Ferocious Dog Manifesto, Hoorn
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy Atak, Enschede
2
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell P60, Amstelveen
20:15
Frank Boeijen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer Patronaat, Haarlem
20:00
HBA on tour Gebr. De Nobel, Leiden
Helstar Baroeg, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Zaantheater, Zaandam
Foto Iguana Death Cult
Iguana Death Cult Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Imperial State Electric Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Isabelle Beernaert Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a. Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Jaskelis / WatWatIs BIRD, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Werftheater, Utrecht
21:30
JeBroer Simplon, Groningen
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda Mezz, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
21:00
Joost Dijkema Het Bolwerk, Sneek
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
JW Roy & Band Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf Podium heino, Heino
Lavinia Meijer Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lookapony Stroomhuis, Eindhoven
20:15
LOS - VAST Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie) Grounds, Rotterdam
21:00
Luke Winslow King Rotown, Rotterdam
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater 't Pand, Gorinchem
Magnapop De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Martyn Joseph Xinix, Nieuwendijk
20:00
Matt Winson Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs Patronaat, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Nadia Reid V11, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends Poppodium Volt, Sittard
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur Cultura, Ede
O'G3NE Schouwburg het Park, Hoorn
Pater Moeskroen - Fiesta! Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Munnik Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Paul Simon Undercoversessie Roepaen, Ottersum
Peter Heerschop - Van horen zeggen Rabotheater Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Rob Skiba Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Soul Live Paradiso, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:45
Tangarine De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Bootleg Beatles Boerderij, Zoetermeer
The Bootleg Sixties Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Chainsmokers AFAS Live, Amsterdam
3
The Dutch Eagles CineCity, Vlissingen
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute Hedon, Zwolle
1
Pagina 1