PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
14:00
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
11:00
Munttheater
Weert
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
16:00
Het Bolwerk
Sneek
V11
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oostkerk
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Studio 21
Hilversum
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
16:30
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Mezz
Breda
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Trix
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
ma 23 nov
Boerderij
Zoetermeer
Spirit of 66
Verviers
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
di 24 nov
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Café Loburg
Wageningen
Spirit of 66
Verviers
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen

zondag 22 november 2020

16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
Infloyd De Flux, Zaandam
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
The Animals Markant Uden, Uden
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
Deeper V11, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
Nytt Land Patronaat, Haarlem
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
Traumahelikopter Vera, Groningen
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Ane Brun Paard, Den Haag
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
Luka Bloom Mezz, Breda
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
19:15
Safi Trix, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
Will And The People Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
Typhoon Melkweg, Amsterdam
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch

maandag 23 november 2020

The Korgis Boerderij, Zoetermeer
The Brew Spirit of 66, Verviers
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

Martijn Kardol - Welkom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
Ben Poole Spirit of 66, Verviers
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Magnapop EKKO, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
19:30
Matteo Myderwyk LantarenVenster, Rotterdam
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Pagina 1