PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
Mainstage
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:15
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
16:30
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
15:00
Cultura
Ede
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Studio 21
Hilversum
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
De Oostkerk
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Roepaen
Ottersum
V11
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
16:00
Het Bolwerk
Sneek
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
19:30
Scala Theater
Utrecht
14:00
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
11:00
Munttheater
Weert
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
ma 23 nov
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Maaspodium
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Boerderij
Zoetermeer
di 24 nov
Rockhal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Frascati Theater
Amsterdam

zondag 22 november 2020

Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
Will And The People Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
Typhoon Melkweg, Amsterdam
19:15
Safi Trix, Antwerpen
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
Luka Bloom Mezz, Breda
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Ane Brun Paard, Den Haag
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Traumahelikopter Vera, Groningen
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
Nytt Land Patronaat, Haarlem
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
Deeper V11, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
The Animals Markant Uden, Uden
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
Infloyd De Flux, Zaandam
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle

maandag 23 november 2020

Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
The Brew Spirit of 66, Verviers
The Korgis Boerderij, Zoetermeer

dinsdag 24 november 2020

Therapy? Rockhal,
De eeuw van Harry Belafonte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Massive Wagons Melkweg, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
20:30
The Driver Era Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001 Frascati Theater, Amsterdam
Pagina 1