PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
AFAS Live
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Botanique
Brussel
15:00
Cultura
Ede
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oostkerk
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
15:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
16:00
Hedon
Zwolle
16:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
Koninklijk Circus
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
14:00
Munttheater
Weert
11:00
Munttheater
Weert
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
19:30
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Studio 21
Hilversum
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Trix
Antwerpen
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
ma 23 nov
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Maaspodium
Rotterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Poppodium Volt
Sittard
Spirit of 66
Verviers
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
di 24 nov
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Café Loburg
Wageningen
De Domijnen
Sittard
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen

zondag 22 november 2020

Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
Infloyd De Flux, Zaandam
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch
The Animals Markant Uden, Uden
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
Typhoon Melkweg, Amsterdam
Will And The People Melkweg, Amsterdam
Luka Bloom Mezz, Breda
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Ane Brun Paard, Den Haag
Nytt Land Patronaat, Haarlem
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Safi Trix, Antwerpen
Deeper V11, Rotterdam
Traumahelikopter Vera, Groningen
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch

maandag 23 november 2020

Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
The Brew Spirit of 66, Verviers
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Kid Francescoli Ancienne Belgique (AB), Brussel
Easy Life Botanique, Brussel
Katie Gately Botanique, Brussel
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
20:30
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Pagina 1