PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
20:30
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Scala Theater
Utrecht
V11
Rotterdam
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Kerkrade
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Munttheater
Weert
11:00
Munttheater
Weert
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
15:00
Gigant
Apeldoorn
De Flux
Zaandam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Oostkerk
Middelburg
Beauforthuis
Austerlitz
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
Patronaat
Haarlem
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Studio 21
Hilversum
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
15:00
Roepaen
Ottersum
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:15
Trix
Antwerpen
20:45
dB's
Utrecht
16:30
Botanique
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
16:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Mainstage
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Cultura
Ede
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
ma 23 nov
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
Maaspodium
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Kerk
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
di 24 nov
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gigant
Apeldoorn
Spirit of 66
Verviers
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

zondag 22 november 2020

20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ane Brun Paard, Den Haag
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
Deeper V11, Rotterdam
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
Infloyd De Flux, Zaandam
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
Luka Bloom Mezz, Breda
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Nytt Land Patronaat, Haarlem
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
19:15
Safi Trix, Antwerpen
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
The Animals Markant Uden, Uden
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch
Traumahelikopter Vera, Groningen
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Typhoon Melkweg, Amsterdam
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Will And The People Melkweg, Amsterdam

maandag 23 november 2020

(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Brew Spirit of 66, Verviers
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
Alain Souchon Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Het Park, Hoorn
Belphegor / Incantation Gigant, Apeldoorn
Ben Poole Spirit of 66, Verviers
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
De eeuw van Harry Belafonte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina 1