Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
ACU
Utrecht
20:30
So What!
Gouda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
013
Tilburg
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Merleyn
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Malieveld
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Zuiderparktheater
Den Haag
Poppodium Cpunt
Hoofddorp
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:30
Little Devil
Tilburg
10:30
Kasteel Oolde
Laren
Grenswerk
Venlo
19:30
De Helling
Utrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
JC the Cube
Boskoop
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Megaland
Landgraaf
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Zik Zak
Ittre
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Paleis 12
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
zondag 28 mei 2023
Claw Boys Claw
Mezz, Breda
maandag 29 mei 2023
20:00
The Analogues - Hello Goodbye
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 30 mei 2023
Jambinai
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Devon Allman
Podium Victorie, Alkmaar
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Analogues - Hello Goodbye
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 31 mei 2023
20:30
Jambinai
Vera, Groningen
donderdag 01 juni 2023
20:45
Michael Angelo Batio
TivoliVredenburg, Utrecht
Gogol Bordello
Melkweg, Amsterdam
Cloud Nothings
Doornroosje, Nijmegen
Antillectual
ACU, Utrecht
vrijdag 02 juni 2023
20:30
Up The Irons - Iron Maiden Tribute
So What!, Gouda
20:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iron Jinn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
zaterdag 03 juni 2023
21:00
Lone Wolf
V11, Rotterdam
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
LECTOR.
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
Feuerengel
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lorena + the Tide, Searching Valentine en Aura
Manifesto, Hoorn
20:30
Lost Society (FIN) + Himalayas (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Gogol Bordello
De Roma, Antwerpen
20:30
Claw Boys Claw
Burgerweeshuis, Deventer
Alter Bridge
013, Tilburg
zondag 04 juni 2023
20:00
Black Bottle Riot
Café Wilhelmina, Eindhoven
Dewolff + Special Guests Dawn Brothers
Boerderij, Zoetermeer
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
maandag 05 juni 2023
Peter Gabriel
Ziggo Dome, Amsterdam
Triggerfinger
Paradiso, Amsterdam
20:00
My Morning Jacket
De Roma, Antwerpen
20:00
Alvvays
Botanique, Brussel
Turnstile
013, Tilburg
dinsdag 06 juni 2023
My Morning Jacket
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Gabriel
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Touché Amoré / Wrong Man
Merleyn, Nijmegen
Gojira
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 07 juni 2023
Oud En Nieuw Met Excelsior Recordings
Paradiso, Amsterdam
19:30
Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
19:00
Cleopatrick (can)
Nieuwe Nor, Heerlen
Muse - Will Of The People Tour
Malieveld, Den Haag
20:00
Triggerfinger
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 08 juni 2023
Zuiderpark Live: Curtis Harding
Zuiderparktheater, Den Haag
The Creepshow
Poppodium Cpunt, Hoofddorp
19:45
Claw Boys Claw
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Scott H. Biram - Country, Bluegrass, Countrypunk (usa)
De Flux, Zaandam
vrijdag 09 juni 2023
20:00
Scott H. Biram
Walhalla, Deventer
20:00
Rosemary's Sons
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Rushians
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bökkers
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:15
Curtis Harding
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:30
Kryptos
Little Devil, Tilburg
10:30
Wandelen op het Mañana Mañana Festival in Laren
Kasteel Oolde, Laren
Legion of the Damned
Grenswerk, Venlo
19:30
The Soft Moon
De Helling, Utrecht
zaterdag 10 juni 2023
21:00
Anneke van Giersbergen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Livin' Blues
JC the Cube, Boskoop
20:00
Krezip
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kurt Vile & The Violators
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Alverman / Baris Dai / Highway Orange
Cafe'het Moest, Eindhoven
20:00
Curtis Harding
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
Cenodemonic Freakout
Baroeg, Rotterdam
19:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zondag 11 juni 2023
19:45
Curtis Harding
Podium Victorie, Alkmaar
Bruce Springsteen & The E Street Band
Megaland, Landgraaf
20:00
Krezip
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Veils
Botanique, Brussel
19:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 12 juni 2023
Kiss
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Ghost / Halestorm
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 13 juni 2023
20:30
Fishbone
Zik Zak, Ittre
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Tenacious D
Vorst Nationaal, Brussel
Asking Alexandria
TivoliVredenburg, Utrecht
Kiss
Paleis 12, Brussel
19:30
Man With A Mission
Melkweg, Amsterdam
19:30
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
The Winery Dogs & Support
Boerderij, Zoetermeer
woensdag 14 juni 2023
Bonny Light Horseman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Slipknot
Rockhal, Esch zur Alzette
The Veils
Melkweg, Amsterdam
Tenacious D
Ahoy, Rotterdam
Arch Enemy
013, Tilburg
donderdag 15 juni 2023
The Veils
TivoliVredenburg, Utrecht
Flotsam and Jetsam
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Club Void: Legion Of Doom + Planet Of Zeus + Blackholesun
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mullet Monster Mafia (br) + Cenobites + Toprot
dB's, Utrecht
vrijdag 16 juni 2023
20:00
Swans
TivoliVredenburg, Utrecht
Hang Youth - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sem Jansen
Podium 't Beest, Goes
20:00
Claw Boys Claw / Gruppo Sportivo
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
The Veils
Mezz, Breda
zaterdag 17 juni 2023
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Papa Roach + Hollywood Undead
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
The Veils
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Krezip
De Roma, Antwerpen
19:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
zondag 18 juni 2023
20:30
Helms Alee
Patronaat, Haarlem
19:30
The Veils
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Gogol Bordello
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg