Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
013
Tilburg
20:00
De Pit
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Ahoy
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Veluvine
Nunspeet
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Neede
Neede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vita Nova
Middelstum
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadspodium GO
Leerdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
TLH
Huissen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Innocent
Hengelo
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Trixxo Theater
Hasselt
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Slachthuisterrein
Haarlem
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Vera
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
20:00
JK 't Hoekske
Gierle
Capitole
Gent
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Metropool Enschede
Enschede
zaterdag 25 maart 2023
20:30
Piet Junior
Hedon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
KingFisher Sky zingt Kate Bush
Boerderij, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Abba The Music - Thank You For The Music
Figi Theater, Zeist
20:30
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Crazy Little Things - Queen: the Story
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Talking Heads By Blanko
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Splinter
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Music Of Cream Ft. Kofi Baker & Will Johns
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
John L
Spirit of 66, Verviers
Dana Winner - Miss You Most
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Verdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Legendary Albums Live - Meat Loafs ‘Bat out of Hell’
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amber Arcades & Robin Kester
EKKO, Utrecht
20:00
Haevn - Live In Concert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
The Mocks
Stathe, Utrecht
Sencity Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
SUBQUAKE X HOSPITALITY
013, Tilburg
20:00
MoshPIT
De Pit, Terneuzen
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bohemian Betyars
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Baroesjko / Kwante Hippe
Poppodium Volt, Sittard
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
21:00
Oliver Pesch
V11, Rotterdam
20:00
3JS - 15 jaar 3JS
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rotterdam Rave Spring Special
Maassilo, Rotterdam
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Grind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cesar Zuiderwijk - De Naakte Waarheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Edwin Evers Band
P3, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Candy Dulfer - More Sax, Candy & Rock-‘n-roll
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cor Bakker / Karin Bloemen - Waar waren we gebleven
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Iris Penning
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Vive La Fête
De Zwerver, Oostende
20:00
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Joris Linssen & Caramba - Dichterbij
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jan Smit - Boven Jan
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
23:00
Wet/Works
Merleyn, Nijmegen
RY X
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sophie Straat
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Kobosil / Locus Error / Lokier
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Buddy Vedder & A Perfect Combination - The Legends We've Lost
Theater de Kom, Nieuwegein
Mart Hillen - Mart & Movies
Podium Neede, Neede
20:15
André Manuel - Sneu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sunsation
Vita Nova, Middelstum
20:00
Cloud Cafe
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist Orchestra (Try Out) + Pitou
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jay Francis
Koningshof, Maassluis
19:00
Black Moon Circle
Sojo, Leuven
20:00
Rudeboy Plays Urban Dance Squad
Corneel, Lelystad
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Mono Kids
Stadspodium GO, Leerdam
20:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
The Super Soakers
TLH, Huissen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Guilty Pleasure Hits!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Michelle David & The True-tones - The Untold Stories
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Orange Skyline
Vorstin, Hilversum
20:00
Sworn Enemy + Pain Of Truth + Worst Doubt
Innocent, Hengelo
20:00
Rosemary's Sons
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nick & Simon - Nu of Ooit
Metropool, Hengelo
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
20:15
Motel Westcoast - One of these nights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Klangstof
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Brel Door Olivier Laurent
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:00
Marc Almond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Camille (B)
Trixxo Theater, Hasselt
20:15
Queen The Music - a Night at the Opera
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Answer
Patronaat, Haarlem
New Candys / The Third Sound
Slachthuisterrein, Haarlem
20:15
Jodymoon - Firestone
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Truckfighters + Special Guest
Vera, Groningen
20:00
Dekker
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Nobu + Brokezart
Simplon, Groningen
20:00
Navarone
De Oosterpoort, Groningen
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Analogues - Hello Goodbye
Martiniplaza, Groningen
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Edsilia Rombley - In Balans
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke Van Giersbergen - Zingt Kate Bush
De Reggehof, Goor
20:00
69 Charger
JK 't Hoekske, Gierle
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
20:15
Elke Vierveijzer - Drift
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marlijn Weerdenburg - Mijn Buik Vol Van De Liefde
De Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Blackbird
Metropool Enschede, Enschede