Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Capitole
Gent
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:45
Cinetol
Amsterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Reggehof
Goor
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gelredome
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Innocent
Hengelo
20:00
JK 't Hoekske
Gierle
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Koningshof
Maassluis
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
19:30
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paleis 12
Brussel
19:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podium Neede
Neede
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 25 maart 2023
22:00
SUBQUAKE X HOSPITALITY
013, Tilburg
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
20:00
Coely
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mooneye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Ashley Henry Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Legendary Albums Live - Meat Loafs ‘Bat out of Hell’
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
KingFisher Sky zingt Kate Bush
Boerderij, Zoetermeer
Masters of Hardcore
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Klangstof
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Rosemary's Sons
Café de Cactus, Hengelo
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Capitole, Gent
20:00
Valentine's Tribute To Queen
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Chassé Theater, Breda
20:00
Barbara Pravi
Chassé Theater, Breda
20:00
Verdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Von Veh | Releaseparty | Support:Mankes
Cinetol, Amsterdam
20:15
Jan Smit - Boven Jan
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rudeboy Plays Urban Dance Squad
Corneel, Lelystad
20:15
Brel Door Olivier Laurent
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Ocobar - Wonderful Tonight
De Cammeleur, Dongen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Meenthe, Steenwijk
Alex Roeka - Nieuwe dromen
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Marlijn Weerdenburg - Mijn Buik Vol Van De Liefde
De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Navarone
De Oosterpoort, Groningen
20:15
nOOb - nOOb speelt nOOb
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:00
MoshPIT
De Pit, Terneuzen
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
Anneke Van Giersbergen - Zingt Kate Bush
De Reggehof, Goor
20:00
Warhaus
De Roma, Antwerpen
20:00
Vive La Fête
De Zwerver, Oostende
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
Niels van der Gulik - Ik blijf hier!
DNK, Assen
RY X
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sophie Straat
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Kobosil / Locus Error / Lokier
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cesar Zuiderwijk - De Naakte Waarheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Amber Arcades & Robin Kester
EKKO, Utrecht
20:00
Dekker
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Abba The Music - Thank You For The Music
Figi Theater, Zeist
20:30
Nephylim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
20:00
Edsilia Rombley - In Balans
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Piet Junior
Hedon, Zwolle
Bohemian Betyars
Het Bolwerk, Sneek
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Yella From Nwa Ft Lil’ Eazy-e Present Straight Outta Compton Tour
Iduna, Drachten
20:00
Sworn Enemy + Pain Of Truth + Worst Doubt
Innocent, Hengelo
20:00
69 Charger
JK 't Hoekske, Gierle
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Abba Fever
Kennemer Theater, Beverwijk
Dj Francois presents The Classixs
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Jay Francis
Koningshof, Maassluis
The Music Of Cream Ft. Kofi Baker & Will Johns
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Splinter
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Luctor et Emergo, Rilland
19:30
Lodyne
Luxor Live, Arnhem
Rotterdam Rave Spring Special
Maassilo, Rotterdam
The Analogues - Hello Goodbye
Martiniplaza, Groningen
20:00
Lebbis / Mattijs Verhallen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Meervaart, Amsterdam
More Elektra - Cd-presentatie
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nneka
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rainbow Kitten Surprise
Melkweg, Amsterdam
23:00
Wet/Works
Merleyn, Nijmegen
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
20:00
Nick & Simon - Nu of Ooit
Metropool, Hengelo
21:00
Blackbird
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Boaz
Mezz, Breda
20:30
Milow - Unplugged
Musis, Arnhem
20:00
Cloud Cafe
Muziekcoöperatie, Meppel
17:00
Ian Cleaver's Moneytree Unti Puki
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek - Theatertour
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist Orchestra (Try Out) + Pitou
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
3JS - 15 jaar 3JS
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band
P3, Purmerend
21:00
Rootsriders
P60, Amstelveen
19:30
EZG
Paard, Den Haag
20:00
Dragonball In Concert
Paleis 12, Brussel
19:15
Benny Sings
Paradiso, Amsterdam
Ramkot
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marc Almond
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - DNA
Parktheater, Eindhoven
The Answer
Patronaat, Haarlem
Mart Hillen - Mart & Movies
Podium Neede, Neede
20:15
Jodymoon - Firestone
Podium onder de toren, Grootschermer
Blanks
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Talking Heads By Blanko
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Baroesjko / Kwante Hippe
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem