Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
13:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
22:30
Mezz
Breda
20:00
Atelier 210
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Musicon
Den Haag
Popradar
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
10:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
DNK
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
woensdag 20 oktober 2021
20:30
Rootsriders - Marley75 door Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
John Vooijs / Suzan Seegers / Tessa Sunniva / Tony Neef - Sound of Mus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
Texas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Dawn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benny Sings
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Luwten
Paradiso, Amsterdam
20:15
Janne Schra - Janne & de Vogels
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - OOGST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Flying Horseman
De Roma, Antwerpen
13:00
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Chassé Theater, Breda
22:30
Langkamer
Mezz, Breda
20:00
Nubiyan Twist
Atelier 210, Brussel
20:00
STIKSTOF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Slow Crush / The Guru Guru
Botanique, Brussel
De Haagse Popweek
Paard, Den Haag
De Haagse Popweek
De Zwarte Ruiter, Den Haag
De Haagse Popweek
Musicon, Den Haag
De Haagse Popweek
Popradar, Den Haag
Douwe Bob - theatertour 2021
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Blanks
Paard, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huun-Huur-Tu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Eric Vloeimans / Will Holshouser - Two for the road
Theater de Koornbeurs, Franeker
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Ben Caplan
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fosa YG
Patronaat, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Fortunate Sons
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Back to the Country - Part 9
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ocobar - Wonderful Tonight
De Harmonie, Leeuwarden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Blackbird / Suzy V
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Charly Luske - Story of Robbie Williams
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ruben Annink
Rotown, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:15
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jett Rebel - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Munttheater, Weert
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Doe Maar
Hedon, Zwolle
20:00
Imagine - The John Lennon songbook
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 21 oktober 2021
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:45
Loïs Lane - 35 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Composiet
P60, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foxlane / POM
Melkweg, Amsterdam
OneRepublic
AFAS Live, Amsterdam
Kans
Melkweg, Amsterdam
20:00
Remme
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Visual
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Antoon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zola Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marta Arpini
Cinetol, Amsterdam
21:00
Maurino
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Bearcubs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Millionaire
Trix, Antwerpen
20:00
Isbells / Marble Sounds
De Roma, Antwerpen
20:00
Chad Mccullough
De Roma, Antwerpen
10:00
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Emma Joan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Mooi Wark - Dit is't
DNK, Assen
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht