Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Botanique
Brussel
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
La Madeleine
Brussel
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
Botanique
Brussel
BIRD
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Roma
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:15
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Vorstin
Hilversum
Festivalpark Stenehei
Dessel
21:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Luxor Live
Arnhem
Spirit of 66
Verviers
Musis
Arnhem
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Hedon
Zwolle
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
So What!
Gouda
Festivalpark Stenehei
Dessel
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
maandag 14 juni 2021
20:45
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Foreigner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Macy Gray
Paard, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parktheater, Eindhoven
Randy Newman
De Roma, Antwerpen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
19:30
Shortparis
Botanique, Brussel
Sting
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Sessions: Livmoder
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 15 juni 2021
20:00
Ali B
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bad Religion
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Creepermane
Effenaar, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Garrett T. Capps
Paradiso, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Paul Taylor La Madeleine - Bruxelles
La Madeleine, Brussel
Pieter Verelst - Amai
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parktheater, Eindhoven
Randy Newman
De Roma, Antwerpen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Thelonious Monster
Doornroosje, Nijmegen
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
woensdag 16 juni 2021
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Bad Religion
Paradiso, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Cher Ami
Doornroosje, Nijmegen
Crash Test Dummies
De Oosterpoort, Groningen
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Mademoiselle
Botanique, Brussel
Maria Sanchez
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Radeloos // Ziedend
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Ross Curry
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Rupaul's Drag Race: Werq The World Tour
AFAS Live, Amsterdam
The Felice Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Kik show 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:15
The Kik show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Thelonious Monster
Melkweg, Amsterdam
donderdag 17 juni 2021
20:00
Bad Penny (NL) / Sovay
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Bad Penny (NL) / Sovay
Doornroosje, Nijmegen
Black Uhuru
Hedon, Zwolle
19:30
Blaudzun (show 1)
Hedon, Zwolle
21:30
Blaudzun (show 2)
Hedon, Zwolle
Crash Test Dummies
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Dulfer 80 | De Vorstin Lentesessies - Extra Show
Vorstin, Hilversum
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
21:00
Grown George
Paard, Den Haag
Herman van Veen
013, Tilburg
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Lavinia Meijer
Paradiso, Amsterdam
Michael Pilarczyk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
OKRA / Wies
Junushoff Theater, Wageningen
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Randy Newman
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thelonious Monster
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 18 juni 2021
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Baroeg Gaat Live: Doodswens - DJ’s Fraukje + Inge
Baroeg, Rotterdam
20:00
Björn van der Doelen
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Blaudzun (show 1)
Luxor Live, Arnhem
21:30
Blaudzun (show 2)
Luxor Live, Arnhem
Brasero
Spirit of 66, Verviers
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
De Nacht | Schrijvers, artiesten, dansers & wetenschappers over de nac
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Def Americans
Patronaat, Haarlem
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
Ellen ten Damme
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
21:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fokko
So What!, Gouda
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
De Bosuil, Weert
19:30
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Halve Finale Kleine Prijs van Fryslân
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
21:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum