PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 jun
Rockhal
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
PleinTheater
Amsterdam
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Koninklijk Circus
Brussel
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Wantijpark
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
19:15
Parktheater
Eindhoven
21:15
Parktheater
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
De Skâns
Gorredijk
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Vera
Groningen
1
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
19:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Westerkerk
Leeuwarden
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Doornroosje
Nijmegen
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kasteel Vorden
Vorden
20:00
De Flux
Zaandam
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
za 12 jun
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
PleinTheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Lijm en Cultuur
Delft
Wantijpark
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven

vrijdag 11 juni 2021

Benjamin Biolay Rockhal,
Boogie Monster Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
18:00
Het Zomer Theater: Maan Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Dulfer 80 - Hans Dulfer Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Romy Dya De Meester, Almere
20:00
Blaudzun Fluor, Amersfoort
20:00
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Dr. Rude's Sitdown Concert P60, Amstelveen
20:00
DJ Devereaux 85 & Lektroy Melkweg, Amsterdam
Abraham Sarache Melkweg, Amsterdam
19:00
Blanks Paradiso, Amsterdam
21:15
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude Concertgebouw, Amsterdam
Foto Eric Clapton
Eric Clapton Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude Concertgebouw, Amsterdam
Rolf Sanchez AFAS Live, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Iris Hond speelt Einaudi
Iris Hond speelt Einaudi Concertgebouw, Amsterdam
Skerryvore Melkweg, Amsterdam
20:00
Katharina Gross / Wouter Snoei PleinTheater, Amsterdam
Richard Thompson Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Ruben Block De Roma, Antwerpen
Clouseau De Roma, Antwerpen
Piepschuim Orpheus, Apeldoorn
The Korgis Luxor Live, Arnhem
20:00
Penvriend Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek Posttheater, Arnhem
Lansingerland Live Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Patrick Fiori Koninklijk Circus, Brussel
Lara Fabian Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Parkpop Downtown Paard, Den Haag
20:00
Brainpower Burgerweeshuis, Deventer
Live at Wantij Wantijpark, Dordrecht
Blackbriar Bibelot, Dordrecht
20:15
Vera Mann - Goesting C.C. Onderling Genoegen, Duiven
19:15
Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
21:15
Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
20:30
Dead Bronco Podium 't Beest, Goes
Arjen Lubach De Skâns, Gorredijk
Holland International Blues Festival The Blues Village Grolloo, Grolloo
Foto Robin Kester - Vroeg
Robin Kester - Vroeg Vera, Groningen
1
21:00
Robin Kester - Laat Vera, Groningen
La Pegatina De Oosterpoort, Groningen
Julian Sas Plays Jimi Patronaat, Haarlem
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Lesoir Cacaofabriek, Helmond
Steve Harley Metropool, Hengelo
Best Kept Secret Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
19:00
Henk Hofstede De Vorstin, Hilversum
20:00
Front 242 De Kreun, Kortrijk
20:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel Westerkerk, Leeuwarden
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
20:30
Stephanie Struijk Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Edwin Evers Band Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Stan Van Samang Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
20:30
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF Doornroosje, Nijmegen
22:45
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF Doornroosje, Nijmegen
Drift Festival Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
20:00
BOA Gaat Live: Zardonic Baroeg, Rotterdam
20:00
KingFisher Sky Poppodium Volt, Sittard
De Kift Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Thelonious Monster TivoliVredenburg, Utrecht
1
Anamanaguchi De Helling, Utrecht
20:00
Lavinia Meijer Grenswerk, Venlo
Voltage Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Mañana Mañana Kasteel Vorden, Vorden
20:00
Ten Times A Million De Flux, Zaandam
Healthy Fest Weekend Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde

zaterdag 12 juni 2021

18:00
Het Zomer Theater: Racoon Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Man, man, man, de Podcast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde P60, Amstelveen
Happy Feelings Lente Festival Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Hedendaagse kamermuziek PleinTheater, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Iris Hond speelt Einaudi
Iris Hond speelt Einaudi Concertgebouw, Amsterdam
Noah Melkweg, Amsterdam
20:00
Sofie Winterson Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Ruben Block De Roma, Antwerpen
Foto Alicia Keys
Alicia Keys Sportpaleis, Antwerpen
Peter Pannekoek Posttheater, Arnhem
Edward Reekers & Friends – The Best Of The Carpenters Musis, Arnhem
20:00
MINKA Luxor Live, Arnhem
Lansingerland Live Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Giovanca honours Diana Ross Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing Mezz, Breda
Idles Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jarry Koninklijk Circus, Brussel
OHM Festival Lijm en Cultuur, Delft
Wantijpop Wantijpark, Dordrecht
Golden Caves Bibelot, Dordrecht
Golden Caves Bibelot, Dordrecht
21:00
Hang Youth Bibelot, Dordrecht
20:00
Dynamo Unplugged: Bony Macaroni + Girls Girls Girls Dynamo, Eindhoven
Richard Thompson De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Komatsu Effenaar, Eindhoven
Pagina 1