PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 jun
Ziggo Dome
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Westerkerk
Leeuwarden
Wantijpark
Dordrecht
Waalse Kerk
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
1
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Rockhal
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
PleinTheater
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
1
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Circus
Brussel
Kasteel Vorden
Vorden
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Fluor
Amersfoort
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Doornroosje
Nijmegen
19:00
De Vorstin
Hilversum
De Skâns
Gorredijk
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bibelot
Dordrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
AFAS Live
Amsterdam
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
20:00
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
za 12 jun
Zik Zak
Ittre
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wantijpark
Dordrecht
Vera
Groningen
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
The Blues Village Grolloo
Grolloo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Recreatieplas Strijkviertel
Utrecht
Posttheater
Arnhem
16:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PleinTheater
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Musis
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
21:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo

vrijdag 11 juni 2021

Foto Eric Clapton
Eric Clapton Ziggo Dome, Amsterdam
Boogie Monster Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel Westerkerk, Leeuwarden
Live at Wantij Wantijpark, Dordrecht
Richard Thompson Waalse Kerk, Amsterdam
21:00
Robin Kester - Laat Vera, Groningen
Foto Robin Kester - Vroeg
Robin Kester - Vroeg Vera, Groningen
1
Healthy Fest Weekend Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
20:00
Thelonious Monster TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Holland International Blues Festival The Blues Village Grolloo, Grolloo
Benjamin Biolay Rockhal,
Peter Pannekoek Posttheater, Arnhem
20:00
KingFisher Sky Poppodium Volt, Sittard
19:00
Dulfer 80 - Hans Dulfer Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Dead Bronco Podium 't Beest, Goes
20:00
Katharina Gross / Wouter Snoei PleinTheater, Amsterdam
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
1
18:00
Het Zomer Theater: Maan Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Julian Sas Plays Jimi Patronaat, Haarlem
21:15
Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
19:15
Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
19:00
Blanks Paradiso, Amsterdam
Lara Fabian Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Parkpop Downtown Paard, Den Haag
20:00
Dr. Rude's Sitdown Concert P60, Amstelveen
Piepschuim Orpheus, Apeldoorn
20:00
Edwin Evers Band Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
20:30
Stephanie Struijk Neushoorn, Leeuwarden
Steve Harley Metropool, Hengelo
Skerryvore Melkweg, Amsterdam
20:00
DJ Devereaux 85 & Lektroy Melkweg, Amsterdam
Abraham Sarache Melkweg, Amsterdam
20:00
Penvriend Luxor Live, Arnhem
The Korgis Luxor Live, Arnhem
Voltage Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Patrick Fiori Koninklijk Circus, Brussel
Mañana Mañana Kasteel Vorden, Vorden
De Kift Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Lavinia Meijer Grenswerk, Venlo
20:00
Blaudzun Fluor, Amersfoort
Best Kept Secret Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
20:30
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF Doornroosje, Nijmegen
22:45
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF Doornroosje, Nijmegen
19:00
Henk Hofstede De Vorstin, Hilversum
Arjen Lubach De Skâns, Gorredijk
Clouseau De Roma, Antwerpen
20:00
Ruben Block De Roma, Antwerpen
La Pegatina De Oosterpoort, Groningen
20:00
Romy Dya De Meester, Almere
20:00
Front 242 De Kreun, Kortrijk
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
Anamanaguchi De Helling, Utrecht
20:00
Ten Times A Million De Flux, Zaandam
19:00
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude Concertgebouw, Amsterdam
Foto Iris Hond speelt Einaudi
Iris Hond speelt Einaudi Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Lesoir Cacaofabriek, Helmond
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Vera Mann - Goesting C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Brainpower Burgerweeshuis, Deventer
Blackbriar Bibelot, Dordrecht
20:00
BOA Gaat Live: Zardonic Baroeg, Rotterdam
Lansingerland Live Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Rolf Sanchez AFAS Live, Amsterdam
Drift Festival Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
20:00
Stan Van Samang Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke

zaterdag 12 juni 2021

Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise Zik Zak, Ittre
19:00
De Kift Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Wantijpop Wantijpark, Dordrecht
Thelonious Monster Vera, Groningen
Healthy Fest Weekend Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
Crash Test Dummies TivoliVredenburg, Utrecht
De Bonanza TivoliVredenburg, Utrecht
Happy Feelings Lente Festival Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Holland International Blues Festival The Blues Village Grolloo, Grolloo
20:00
Man, man, man, de Podcast TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Alicia Keys
Alicia Keys Sportpaleis, Antwerpen
Verknipt Festival Recreatieplas Strijkviertel, Utrecht
Peter Pannekoek Posttheater, Arnhem
16:00
Lesoir Poppodium Volt, Sittard
20:00
Hedendaagse kamermuziek PleinTheater, Amsterdam
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G Philips Stadion, Eindhoven
18:00
Het Zomer Theater: Racoon Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde P60, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Giovanca honours Diana Ross Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
20:30
Erwin Nyhoff (solo) Neushoorn, Leeuwarden
Focus Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Maartje & Kine / Piepschuim Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Edward Reekers & Friends – The Best Of The Carpenters Musis, Arnhem
20:30
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing Mezz, Breda
21:30
Blaudzun Metropool, Hengelo
The Bruceband Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun Metropool, Hengelo
Pagina 1