Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Skâns
Gorredijk
Rockhal
Esch zur Alzette
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Bibelot
Dordrecht
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Baroeg
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Roma
Antwerpen
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Westerkerk
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kreun
Kortrijk
Philips Stadion
Eindhoven
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
19:00
Vorstin
Hilversum
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
PleinTheater
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Oosterpoort
Groningen
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Wantijpark
Dordrecht
Kasteel Vorden
Vorden
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
De Flux
Zaandam
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kloosterpark
Schijndel
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Zik Zak
Ittre
Sportpaleis
Antwerpen
De Skâns
Gorredijk
23:00
Livestream
Online
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
14:00
Café de Cactus
Hengelo
21:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Kralingse Bos
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
Brasserie Buitenhuis
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
013
Tilburg
13:30
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Musis
Arnhem
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
21:00
Livestream
Online
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
De Kreun
Kortrijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 11 juni 2021
Abraham Sarache
Melkweg, Amsterdam
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
Benjamin Biolay
Rockhal, Esch zur Alzette
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Blackbriar
Bibelot, Dordrecht
19:00
Blanks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Fluor, Amersfoort
20:00
BOA Gaat Live: Zardonic
Baroeg, Rotterdam
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Brainpower
Burgerweeshuis, Deventer
Clouseau
De Roma, Antwerpen
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Dead Bronco
Podium 't Beest, Goes
20:00
DJ Devereaux 85 & Lektroy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dr. Rude's Sitdown Concert
P60, Amstelveen
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
19:00
Dulfer 80 - Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Eric Clapton
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
19:00
Henk Hofstede
Vorstin, Hilversum
18:00
Het Zomer Theater: Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
Julian Sas Plays Jimi
Patronaat, Haarlem
20:00
Katharina Gross / Wouter Snoei
PleinTheater, Amsterdam
20:00
KingFisher Sky
Poppodium Volt, Sittard
La Pegatina
De Oosterpoort, Groningen
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Lara Fabian
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Lavinia Meijer
Grenswerk, Venlo
20:00
Lesoir
Cacaofabriek, Helmond
Live at Wantij
Wantijpark, Dordrecht
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
Parkpop Downtown
Paard, Den Haag
Patrick Fiori
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Penvriend
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Piepschuim
Orpheus, Apeldoorn
Richard Thompson
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Robin Kester - Laat
Vera, Groningen
Robin Kester - Vroeg
Vera, Groningen
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Romy Dya
De Meester, Almere
21:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
19:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
20:30
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
22:45
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stan Van Samang
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
20:30
Stéphanie Struijk
Neushoorn, Leeuwarden
Steve Harley
Metropool, Hengelo
Ten Times A Million
De Flux, Zaandam
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thelonious Monster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Vera Mann - Goesting
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 juni 2021
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
A Tribute To George Michael
Kursaal Oostende, Oostende
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
Alicia Keys
Sportpaleis, Antwerpen
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
23:00
Bad Religion (the '90s)
Livestream, Online
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
14:00
Bitter Sweet
Café de Cactus, Hengelo
21:30
Blaudzun
Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
Boothstock Festival
Kralingse Bos, Rotterdam
20:30
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
Buitensporig Festival
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
Crash Test Dummies
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
D-Sturb
013, Tilburg
13:30
D-Sturb
013, Tilburg
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde
P60, Amstelveen
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
20:00
Dynamo Unplugged: Bony Macaroni + Girls Girls Girls
Dynamo, Eindhoven
Edward Reekers & Friends – The Best Of The Carpenters
Musis, Arnhem
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
21:00
Epica
Livestream, Online
20:30
Erwin Nyhoff (solo)
Neushoorn, Leeuwarden
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht