Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
Paard
Den Haag
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Kasteel Vorden
Vorden
Wantijpark
Dordrecht
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
De Skâns
Gorredijk
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Parktheater
Eindhoven
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Hall Of Fame
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Patronaat
Haarlem
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Koninklijk Circus
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kreun
Kortrijk
20:00
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
De Flux
Zaandam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
PleinTheater
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Podium 't Beest
Goes
Bibelot
Dordrecht
Rockhal
Esch zur Alzette
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Westerkerk
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Parktheater
Eindhoven
22:45
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kralingse Bos
Rotterdam
Het Veerkwartier
Haarlem
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Wantijpark
Dordrecht
Kasteel Vorden
Vorden
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kloosterpark
Schijndel
Brasserie Buitenhuis
Valkenburg
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Lijm en Cultuur
Delft
Gryphus
Vierlingsbeek
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
De Skâns
Gorredijk
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
13:30
013
Tilburg
14:00
Café de Cactus
Hengelo
Baroeg
Rotterdam
16:00
Poppodium Volt
Sittard
Concertgebouw
Amsterdam
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:30
013
Tilburg
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 11 juni 2021
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
Parkpop Downtown
Paard, Den Haag
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
Live at Wantij
Wantijpark, Dordrecht
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
18:00
Het Zomer Theater: Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Blanks
Paradiso, Amsterdam
19:00
Henk Hofstede
Vorstin, Hilversum
Robin Kester - Vroeg
Vera, Groningen
19:00
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Dulfer 80 - Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
Richard Thompson
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
Abraham Sarache
Melkweg, Amsterdam
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
Eric Clapton
Ziggo Dome, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Julian Sas Plays Jimi
Patronaat, Haarlem
Clouseau
De Roma, Antwerpen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
20:00
KingFisher Sky
Poppodium Volt, Sittard
Patrick Fiori
Koninklijk Circus, Brussel
La Pegatina
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thelonious Monster
TivoliVredenburg, Utrecht
Front 242
De Kreun, Kortrijk
20:00
Stan Van Samang
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
Lara Fabian
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Ten Times A Million
De Flux, Zaandam
20:00
Lesoir
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Lavinia Meijer
Grenswerk, Venlo
20:00
BOA Gaat Live: Zardonic
Baroeg, Rotterdam
20:00
Dr. Rude's Sitdown Concert
P60, Amstelveen
20:00
Romy Dya
De Meester, Almere
20:00
Blaudzun
Fluor, Amersfoort
Piepschuim
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Penvriend
Luxor Live, Arnhem
20:00
DJ Devereaux 85 & Lektroy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brainpower
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Katharina Gross / Wouter Snoei
PleinTheater, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Vera Mann - Goesting
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steve Harley
Metropool, Hengelo
20:30
Dead Bronco
Podium 't Beest, Goes
Blackbriar
Bibelot, Dordrecht
Benjamin Biolay
Rockhal, Esch zur Alzette
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Stéphanie Struijk
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
21:00
Robin Kester - Laat
Vera, Groningen
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:15
Joyce Didonato & Craig Terry - In My Solitude
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Roué Verveer
Parktheater, Eindhoven
22:45
SCHUUM 1,5 METER CONCERT: NOBUKA + OSHUNMARE + VJ VINGERVERF
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 12 juni 2021
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Happy Feelings Lente Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
Boothstock Festival
Kralingse Bos, Rotterdam
Veerplas Festival
Het Veerkwartier, Haarlem
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
Wantijpop
Wantijpark, Dordrecht
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
Buitensporig Festival
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
OHM Festival
Lijm en Cultuur, Delft
Op De Tôffel
Gryphus, Vierlingsbeek
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
13:30
D-Sturb
013, Tilburg
14:00
Bitter Sweet
Café de Cactus, Hengelo
Submit Fest 2021
Baroeg, Rotterdam
16:00
Lesoir
Poppodium Volt, Sittard
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
18:00
Het Zomer Theater: Racoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:30
D-Sturb
013, Tilburg
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch