Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Concertgebouw
Brugge
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Koninklijk Circus
Brussel
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
De Spil
Roeselare
DNK
Assen
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Iduna
Drachten
Le Forum
Liège
Luxor Live
Arnhem
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Nova
Wetteren
CC Asse
Asse
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klokgebouw
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
woensdag 19 mei 2021
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Concertgebouw, Brugge
20:00
Mooie Noten 2021 - voorronde
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Stacey Kent
De Oosterpoort, Groningen
The Exploited
De Pul, Uden
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
Portland
Het Depot, Leuven
Benjamin Biolay
Koninklijk Circus, Brussel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Martiniplaza, Groningen
Melanie C
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tim Knol
P60, Amstelveen
Wende
Paard, Den Haag
Jeff Panacloc Adventure
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Tineke Schouten - highlights
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Corrosion Of Conformity
Patronaat, Haarlem
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Milow
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Stoep, Spijkenisse
UB40
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
Lime Cordiale
Tolhuistuin, Amsterdam
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Wilminktheater, Enschede
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 20 mei 2021
Antimatter
013, Tilburg
Clouseau
013, Tilburg
Eurovisie Songfestival
Ahoy, Rotterdam
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
RANI
Bibelot, Dordrecht
Stef Bos - Tijd
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Chassé Theater, Breda
O'G3NE
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mooie Noten 2021 - voorronde
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Milow
De Spil, Roeselare
Plien en Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Vitamin B12
Dynamo, Eindhoven
Johan Goossens - In het beste geval
Fulcotheater, IJsselstein
The Hackensaw Boys
Iduna, Drachten
Typh Barrow
Le Forum, Liège
Bare Jams
Luxor Live, Arnhem
Nicole Atkins
Merleyn, Nijmegen
King King
Mezz, Breda
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Musis, Arnhem
Henk Hofstede (nits) - Showtickets & Live Stream Tickets
P60, Amstelveen
Sor
Paradiso, Amsterdam
Zwangere Guy
Paradiso, Amsterdam
Sor
Paradiso, Amsterdam
Tineke Schouten - highlights
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
KONG
Podium Victorie, Alkmaar
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Singer Theater, Laren
Wende
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Henk Poort en de Helden
Zaantheater, Zaandam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 21 mei 2021
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stef Bos - Tijd
C.C. Nova, Wetteren
Milow
CC Asse, Asse
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Het Gezelschap
De Helling, Utrecht
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Maaspoort, Venlo
Lesoir
Hedon, Zwolle
HAEVN
Hedon, Zwolle
King King
Iduna, Drachten
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Global Stages: Jett Rebel / Michelle David & The True-tones / Sevdaliz
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grauzone
Livestream, Online
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Markant Uden, Uden
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Melkweg, Amsterdam
20:00
Coco Bryce & FFF
Melkweg, Amsterdam
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
The Exploited
Metropool Enschede, Enschede
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Joy Division Undercover
Neushoorn, Leeuwarden
Kosheen
Neushoorn, Leeuwarden
Dead Elvis & His One Man Grave
Neushoorn, Leeuwarden
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam