Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
't Rozenknopje
Eindhoven
013
Tilburg
BIRD
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Livestream
Online
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpark VV Graauw
Graauw
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Botanique
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Ethias Arena
Hasselt
Het Depot
Leuven
Honigcomplex
Nijmegen
Hoogte80
Arnhem
Jan van Besouw
Goirle
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Muziekcafé Helmond
Helmond
Oerrock feesttent
Ureterp
Openluchttheater Universiteit Twente
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Reflektor
Liège
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Sportpark VV Graauw
Graauw
Theater de Griffioen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
C.C Warenar
Wassenaar
Cacaofabriek
Helmond
Concertgebouw
Brugge
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Ethias Arena
Hasselt
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoogte80
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kavka
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
woensdag 12 mei 2021
Native Harrow
't Rozenknopje, Eindhoven
BROCKHAMPTON
013, Tilburg
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
Sven Ratzke - Where Are We Now
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mooie Noten 2021 - voorronde
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Gretchen Peters
De Oosterpoort, Groningen
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alle Remmen Los Livestream
De Pul, Uden
Milow
De Roma, Antwerpen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Diligentia, Den Haag
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Fuse
Livestream, Online
Klub Kids
Melkweg, Amsterdam
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Niemanders
Paard, Den Haag
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
Paleis 12, Brussel
Glass Animals
Paradiso, Amsterdam
The Coronas
Paradiso, Amsterdam
Typh Barrow
Rockhal, Esch zur Alzette
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Hengelo, Hengelo
GraauwRock
Sportpark VV Graauw, Graauw
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino - Opgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Wende
Theater De Lievekamp, Oss
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Spiegel, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 13 mei 2021
I Prevail
013, Tilburg
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Matthew Mole
Bitterzoet, Amsterdam
Deafkids / Oranssi Pazuzu / Sturle Dagsland
Botanique, Brussel
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Mooie Noten 2021 - voorronde
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Ares
De Oosterpoort, Groningen
Blind Boys of Alabama with Amadou & Mariam
Doornroosje, Nijmegen
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Los Lobos
Het Depot, Leuven
Subcultuur Hemelvaart Festival
Honigcomplex, Nijmegen
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Jan van Besouw, Goirle
The Great Escape Festival
Livestream, Online
20:00
Luwten (solo)
Livestream, Online
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Bony Macaroni / Brett Newski
Luxor Live, Arnhem
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Splean
Melkweg, Amsterdam
The Allman Betts Band
Melkweg, Amsterdam
Bony Macaroni / POM
Metropool Enschede, Enschede
LIVE: Nirvana, Alice in Chains, Stone Temple Pilots (3 tributes)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Oerrock Festival
Oerrock feesttent , Ureterp
Green Vibrations
Openluchttheater Universiteit Twente, Enschede
Man, man, man, de Podcast
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Novo Amor
Paradiso, Amsterdam
Berget Lewis - Celebrate Tina
Parktheater, Eindhoven
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
RANI
Podium Victorie, Alkmaar
RANI
Podium Victorie, Alkmaar
Blackwave.
Reflektor, Liège
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
GraauwRock
Sportpark VV Graauw, Graauw
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Griffioen, Amstelveen
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
Pet Shop Boys
Vorst Nationaal, Brussel
vrijdag 14 mei 2021
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Two Steps From Hell
AFAS Live, Amsterdam
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Bebel Gilberto
BIRD, Rotterdam
20:00
RPWL - Live From Outer Space
Boerderij, Zoetermeer
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
Blackwave.
Botanique, Brussel
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C.C Warenar, Wassenaar
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Milow
Concertgebouw, Brugge
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
New Cool Collective
De Flux, Zaandam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Kattendans, Bergeijk
Beperkt Houdbaar - De Première
De Maagd, Bergen op Zoom
The Five Great Guitars
De Oosterpoort, Groningen
Wende
Doornroosje, Nijmegen
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Mama's Jasje
Ethias Arena, Hasselt
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
I Prevail
Kavka, Antwerpen
Sven Ratzke - Where Are We Now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nana Adjoa
LantarenVenster, Rotterdam
The Great Escape Festival
Livestream, Online
20:00
Druiprek
Livestream, Online
X Raiders
Luxor Live, Arnhem