Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Metropool Enschede
Enschede
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Baroeg
Rotterdam
Vooruit
Gent
Vooruit
Gent
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Livestream
Online
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Effenaar
Eindhoven
C.C. Strombeek
Grimbergen
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Anna Amstelveen
Amstelveen
C.C. De tippe
Vledder
013
Tilburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Merleyn
Nijmegen
Vooruit
Gent
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Zik Zak
Ittre
Baroeg
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Effenaar
Eindhoven
BIRD
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Spirit of 66
Verviers
Vorstin
Hilversum
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Livestream
Online
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Bolwerk
Sneek
Vorstin
Hilversum
Trinitatiskapel
Dordrecht
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Livestream
Online
Kennemer Theater
Beverwijk
dB's
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
De Roma
Antwerpen
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Groene Engel
Oss
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Markant Uden
Uden
donderdag 06 mei 2021
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
Alex Agnew
Chassé Theater, Breda
Aloïse Sauvage / Julien Granel
Botanique, Brussel
Altın Gün
Metropool Enschede, Enschede
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
BAROEG GAAT LIVE: 40 JAAR BAROEG BINGO MET ERIK DE BOER + INGE JANSE
Baroeg, Rotterdam
Blackwave.
Vooruit, Gent
De Mens
Vooruit, Gent
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains
Theater 't Speelhuis, Helmond
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Theater De Lievekamp, Oss
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jaguar Jaguar
Paradiso, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
De Maaspoort, Venlo
Janne Schra - Janne & de Vogels
De Nieuwe Kolk, Assen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
De Meerpaal, Dronten
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milow
De Warande, Turnhout
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rewire Festival
Livestream, Online
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
SONS
Effenaar, Eindhoven
Stef Bos - Tijd
C.C. Strombeek, Grimbergen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Parktheater, Eindhoven
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The James Hunter Six
Tolhuistuin, Amsterdam
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Vicente Amigo
Concertgebouw, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Zaantheater, Zaandam
Wende
Junushoff Theater, Wageningen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 mei 2021
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
Ares
013, Tilburg
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ben Wendel
TivoliVredenburg, Utrecht
Bintangs
Patronaat, Haarlem
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Blanks
Vooruit, Gent
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Theater de Stoep, Spijkenisse
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dollkraut & Alberta Balsam
Melkweg, Amsterdam
Ed Hunters / Planet Lizzy
Zik Zak, Ittre
Enforcer + Skull Fist + Ambush
Baroeg, Rotterdam
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Gerson Main
BIRD, Rotterdam
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hollow Coves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
IQ
Boerderij, Zoetermeer
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Odeon, Zwolle
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Meervaart, Amsterdam
L.A. Vation
Grenswerk, Venlo
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
Matt Schofield
Vorstin, Hilversum
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Muyayo Rif
Vera, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Oranssi Pazuzu
Het Bolwerk, Sneek
Patat Met
Vorstin, Hilversum
Paul de Munnik
Trinitatiskapel, Dordrecht
Plein Open
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Racoon
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Rewire Festival
Livestream, Online
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sacri Monti / Temple Fang
dB's, Utrecht
Secret Rendezvous
Poppodium Volt, Sittard
Shantalla
TivoliVredenburg, Utrecht
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis
Het Depot, Leuven
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Stef Bos - Tijd
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Sven Hammond
Groene Engel, Oss
21:00
The Damned Few
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Markant Uden, Uden