Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Duif
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Bres
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Infoversum
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
De Helling
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
V11
Rotterdam
23:30
Simplon
Groningen
Bimhuis
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
De Poorterij
Zaltbommel
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
19:30
Podium Asteriks
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
`t Patronaat
Mierlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Metropool
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Pul
Uden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Musicon
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Nederland Drie
Wateringen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
vrijdag 01 mei 2015
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
20:00
Hans en Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
Madisen Ward and The Mama Bear
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
The Mysterons + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Paramatman / Tarzan's My Daddy
Paard, Den Haag
20:00
Chicago Mike
Café de Sluys, Munnekezijl
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Edwin Evers Music Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Greg Trooper
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Estudiantina Ensemble - Santiago de Cuba - Casa de la Trova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Utrechts Studenten Koor en Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Bres, Leeuwarden
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nits - NITS?
Chassé Theater, Breda
20:30
Colin Stetson en Sarah neufeld
Infoversum, Groningen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Klone + Moodswing
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Zamora
Doornroosje, Nijmegen
The Posies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Robben Ford
Mezz, Breda
20:30
Björn van der Doelen / Jeroen Kant / Mathijs Leeuwis
Groene Engel, Oss
20:30
Tabatabaei / Win-Bang Trio & Maede
RASA, Utrecht
21:00
Jacco Gardner + Eerie Wanda
Vera, Groningen
21:00
San Fermin
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Stereo Mc's
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rape Blossoms
Mezz, Breda
21:00
Talk Talk - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Mud Morganfield - A Tribute to Muddy Waters
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:15
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Ana Tijoux
De Helling, Utrecht
22:00
Isabelle
Paradiso, Amsterdam
22:15
Sam Amidon
V11, Rotterdam
23:30
Applescal / David Douglas / Hubert Kirchner / Olaf Stuut / Some Chemis
Simplon, Groningen
zaterdag 02 mei 2015
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
Pater Moeskroen
De Poorterij, Zaltbommel
Atanga Boom!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
Klone
Baroeg, Rotterdam
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
19:30
Ryley Walker
Paradiso, Amsterdam
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
19:30
Asteriks op locatie: Broeder Dieleman + Hilbrandt
Podium Asteriks, Leeuwarden
Joshua Radin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rory Block Farewell Tour
Iduna, Drachten
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
`t Patronaat, Mierlo
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Koningshof, Maassluis
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Singer Theater, Laren
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Parktheater, Eindhoven
20:00
Gotcha!
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Musis, Arnhem
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
The Asteroids Galaxy Tour
Metropool, Hengelo
20:00
MakeBelieve
Hedon, Zwolle
20:00
Lucas Hamming + Sunday Sun
De Pul, Uden
Gehenna
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Rat Patrol / The Idiots / The Spax
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Odesza
Tolhuistuin, Amsterdam
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Above the Struggle
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Northern Exposure Electronic Festival
Victorie, Alkmaar
20:00
Colt Nevada + Fixur
Musicon, Den Haag
Fischer-Z
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Apophys + Grown Cold
't Ukien, Kampen
20:00
KhaoZ
Little Devil, Tilburg
20:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Nederland Drie, Wateringen
Golden Earring
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Guitar Heroes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis