Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
17:00
Taverne
Bergen
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Café Shamrock
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Capitole
Gent
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
OT301
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Kolk
Assen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
woensdag 27 april 2016
16:00
Mojo Man
Oerkroeg Schiller, Aalten
17:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
20:00
Gerald Clayton Trio
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Walnier & Gurning duo
Centre Culturel de Nivelles, Nivelles
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bakermat & Friends
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III in Paradox
Paradox, Tilburg
20:30
A-HA
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Crazy Cult Roadshow
Café Shamrock, Maastricht
donderdag 28 april 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
The Doors in Concert - Celebration
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Jazz Cartier
Melkweg, Amsterdam
19:30
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
19:30
Crowbar
Dynamo, Eindhoven
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Golden Earring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mister and Mississippi
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roy Orbison experience
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Samyr
Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Frank Boeijen
Capitole, Gent
20:00
Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Shack Shakers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nina June
Theater Hof 88, Almelo
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Desert Mountain Tribe
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Aggrolites + Jamtown
P60, Amstelveen
20:00
Heavy Trash (US) - met Jon Spencer & Matt Verta-Ray
Mezz, Breda
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
20:00
Captain Darlin'
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks
Winston, Amsterdam
20:00
Docupodium # 16
Cinetol, Amsterdam
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
20:15
Michael Prins
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Manic Street Preachers
Effenaar, Eindhoven
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Les Ogres de Barback
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Kollegah
Rockhal, Esch zur Alzette
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
The Drive By Vendettas
Paard, Den Haag
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
21:00
Allen Stone
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Bob Log III
OT301, Amsterdam
21:00
The Blues Caravan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Dave Vermeulen & Voltage
Merleyn, Nijmegen
22:15
The Comet Is Coming
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden