Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Panama
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Het Koelhuis
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
CultuurCafé
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Brogum
Zierikzee
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Aula Magna
Ottignies
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
013
Tilburg
14:00
Willemeen
Arnhem
14:30
The Rock
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Paradox
Tilburg
16:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
12:00
JVC De Schuit
Katwijk
11:00
Hedon
Zwolle
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
21:00
Café Shamrock
Maastricht
12:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
14:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 24 april 2016
Borknagar
Baroeg, Rotterdam
20:00
Anastacia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
The Burning Stash
Altstadt, Eindhoven
maandag 25 april 2016
20:30
Omer Avital Quintet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Guus Meeuwis - Morgen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Holly Golightly
Patronaat, Haarlem
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ian McCulloch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gnod / Radar Men From the Moon
Extase, Tilburg
20:00
Eliades Ochoa
DeLaMar, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Connie Palmen / Douglas Firs / Milena Haverkamp / Wilfried de Jong
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Lithium
Café Wilhelmina, Eindhoven
Rob de Nijs
AFAS Circustheater, Scheveningen
Logic
013, Tilburg
dinsdag 26 april 2016
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Golden Earring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
21:00
Den Drommel
Taverne, Bergen
20:15
Venice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Eliades Ochoa
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
The Sky is Orange
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Karma To Burn + Sons of Morpheus
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
22:30
Gery Mendes
Paradiso, Amsterdam
Wolfmother
Paradiso, Amsterdam
22:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
20:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
20:00
Embrace Festival
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
22:00
DJ Feeliq / Funky Fresh DJ's / Mc May / SWANG
Het Koelhuis, Zutphen
23:00
Encore On Tour
Hedon, Zwolle
20:00
Cale Tyson
Grand Theatre, Groningen
21:00
Koningsfest met De Likt
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Caro Emerald
Effenaar, Eindhoven
19:30
Letlive.
Dynamo, Eindhoven
23:00
Bicep / Marquis Hawkes / Will Saul
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Marcel Dettmann
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Butcher Babies With Guests Sumo Cyco (usa)
De Flux, Zaandam
20:00
Bong Ra / Gnod
dB's, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Démira
CultuurCafé, Nijmegen
Benjamin Clementine / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Koningsnacht: Double Veterans (BE) + Oxheart + Party With Piet!
Cinetol, Amsterdam
20:00
Racoon
Chassé Theater, Breda
19:00
F(R)ISSA #2
Brogum, Zierikzee
21:00
Grant-Lee Phillips
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
The New Earth Group
BIRD, Rotterdam
20:00
Eroica Beethoven
Aula Magna, Ottignies
19:00
Black Uhuru
Annabel, Rotterdam
20:00
Mark Foggo
Altstadt, Eindhoven
Nacht van Oranje
Ahoy, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
22:00
Koningsnacht: Dominik Eulberg & Gabriel Ananda
013, Tilburg
woensdag 27 april 2016
14:00
Bliksem / Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
14:30
Lemon
The Rock, Amsterdam
17:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
20:30
A-HA
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lucky Fonz III in Paradox
Paradox, Tilburg
16:00
Mojo Man
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
12:00
Canshaker Pi / Indian Askin / The Maureens
JVC De Schuit, Katwijk
11:00
Koninklijk Festival Zwolle
Hedon, Zwolle
20:00
Walnier & Gurning duo
Centre Culturel de Nivelles, Nivelles
21:00
Crazy Cult Roadshow
Café Shamrock, Maastricht
12:00
Best Of Foo / SPIT / The Undisputed Heavyweights / Wang Dang
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Bakermat & Friends
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
14:30
BZB
Altstadt, Eindhoven
20:00
Gerald Clayton Trio
30CC/Wagehuys, Leuven
donderdag 28 april 2016
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks
Winston, Amsterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nina June
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar