Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Geertekerk
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Effenaar
Eindhoven
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
De Poorterij
Zaltbommel
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kelder
Amersfoort
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
Concerto
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
21:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Taverne
Bergen
20:30
Simplon
Groningen
21:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
Lux
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Iduna
Drachten
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Grounds
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Ernesto's
Sittard
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
15:30
Corneel
Lelystad
20:00
Café de Noot
Hoogland
15:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
RASA
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
De Helling
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Veste
Delft
13:30
PopEi
Eindhoven
11:00
Park de Wezenlanden
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Gelredome
Arnhem
13:00
Extase
Tilburg
18:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Westerunie
Amsterdam
Vk*
Brussel
21:00
Vera
Groningen
zaterdag 02 mei 2015
21:00
Stooker & Jansen
Grounds, Rotterdam
20:15
Kamerorkest Pulcinella
Geertekerk, Utrecht
Fischer-Z
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Nits - NITS?
Fulcotheater, IJsselstein
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Cure(Bettie Serveert)
Duycker, Hoofddorp
20:00
Rat Patrol / The Idiots / The Spax
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lucas Hamming + Sunday Sun
De Pul, Uden
Pater Moeskroen
De Poorterij, Zaltbommel
21:00
The Posies
De Peppel, Zeist
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
Jacco Gardner
De Helling, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Southern Train
De Fles, Spijkenisse
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
20:30
Danny Vera
Corneel, Lelystad
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Chassé Theater, Breda
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Amok
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
GB3 Guitar Virtuoso Group
Boerderij, Zoetermeer
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
Klone
Baroeg, Rotterdam
21:00
Coppersky / The Daydream Fit
Altstadt, Eindhoven
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Crazy Piano's
A9 studios, Uitgeest
20:00
Apophys + Grown Cold
't Ukien, Kampen
zondag 03 mei 2015
20:00
GB3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
White Cowbell Oklahoma
Vera, Groningen
20:00
Greg Trooper
Tolhuistuin, Amsterdam
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Grim Tim
Taverne, Bergen
20:30
Black Milk
Simplon, Groningen
21:30
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
15:00
Stemmenorkest Well ‘De Kracht van een Lied’
Roepaen, Ottersum
15:00
Barnicle Bill Trio / John Engels
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Paradiso, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders
P3, Purmerend
21:00
Heritage Blues Orchestra
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Hat Fitz & Cara
NiXenMeer, Enschede
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Asteroids Galaxy Tour
Mezz, Breda
16:00
Bear Run
Mezz, Breda
Millencolin
Melkweg, Amsterdam
Black Horse Society / The Posies
Manifesto, Hoorn
Adrian Crowley
Lux, Nijmegen
19:00
MMM: Helgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
Little Devil, Tilburg
18:00
Teenage Bottlerocket • Masked Intruder • Hoist The Colours
Iduna, Drachten
15:00
Batik
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
L'Chaim
Grounds, Rotterdam
16:15
Valour Up Twice
Gigant, Apeldoorn
19:30
Fischer-Z Solo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Nits - Releaseparty
Figi Theater, Zeist
15:00
Jorgen Fleskens & Kumquat (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
Mudhoney
Effenaar, Eindhoven
20:00
Club Cross-linx: Colin Stetson & Sarah Neufeld
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jacco Gardner
Doornroosje, Nijmegen
20:00
THE BLIND SHAKE
dB's, Utrecht
15:30
Sunday Sun
Corneel, Lelystad
20:00
Rory Block
Café de Noot, Hoogland
15:00
Damp
Café Camille, Beverwijk
20:00
She Keeps Bees
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Gov't Mule
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Breakfast Club: Gosto
BIRD, Rotterdam
18:30
Fay Lovsky / Souldada
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Baroeg, Rotterdam
maandag 04 mei 2015
19:30
Theater Na De Dam Ut
RASA, Utrecht
20:30
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Greg Trooper
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Black Milk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Eric Vloeimans e.a. | Oliver's Cinema
Meervaart, Amsterdam
Typhoon / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Daniel Norgren
Hedon, Zwolle
The Asteroids Galaxy Tour
De Helling, Utrecht
Saga
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Marianne Weber - Ode aan de Zangeres Zonder Naam
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
13:30
Pyrolysis / Stàillin Drakk / Thalanos / Rhovanion
PopEi, Eindhoven
11:00
Racoon / The Common Linnets / Typhoon
Park de Wezenlanden, Zwolle
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Melechesh
Little Devil, Tilburg
20:30
Bevrijdingsfestival Afterparty
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
AC/DC
Gelredome, Arnhem
13:00
Born From Pain / Diggy Dex / Everyday Robots / Paramatman / Rockafied
Extase, Tilburg
woensdag 06 mei 2015
18:00
Melechesh + Keep of Kalessin + Tribulation + Embryo
Willemeen, Arnhem
20:30
Braids
Westerunie, Amsterdam
And So I Watch You From Afar
Vk*, Brussel
21:00
Dignan Porch + Brett Newski
Vera, Groningen