Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
RASA
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Musis
Arnhem
20:00
`t Patronaat
Mierlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Iduna
Drachten
19:30
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Taverne
Bergen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Singer Theater
Laren
Lux
Nijmegen
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
16:00
Mezz
Breda
Manifesto
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Café Camille
Beverwijk
21:00
Paard
Den Haag
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Taverne
Bergen
20:00
NiXenMeer
Enschede
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Ernesto's
Sittard
15:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
P3
Purmerend
20:00
Café de Noot
Hoogland
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
15:30
Corneel
Lelystad
18:00
Iduna
Drachten
Mezz
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:30
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
RASA
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
13:00
Extase
Tilburg
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
13:30
PopEi
Eindhoven
11:00
Park de Wezenlanden
Zwolle
20:30
Fiji
Amersfoort
Vk*
Brussel
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Westerunie
Amsterdam
zaterdag 02 mei 2015
21:00
Mbongwana Star
RASA, Utrecht
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
21:00
New Cool Collective
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Musis, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
`t Patronaat, Mierlo
20:30
Nits - NITS?
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Northern Exposure Electronic Festival
Victorie, Alkmaar
20:00
Odesza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pater Moeskroen
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rat Patrol / The Idiots / The Spax
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Koningshof, Maassluis
20:30
Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rory Block Farewell Tour
Iduna, Drachten
19:30
Ryley Walker
Paradiso, Amsterdam
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
22:00
Southern Train
De Fles, Spijkenisse
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Stooker & Jansen
Grounds, Rotterdam
The Asteroids Galaxy Tour
Metropool, Hengelo
21:00
The Cure(Bettie Serveert)
Duycker, Hoofddorp
22:00
The Outsiders
Taverne, Bergen
21:00
The Posies
De Peppel, Zeist
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Singer Theater, Laren
zondag 03 mei 2015
Adrian Crowley
Lux, Nijmegen
15:00
Barnicle Bill Trio / John Engels
Porgy en Bess, Terneuzen
15:00
Batik
Het Wennekerpand, Schiedam
16:00
Bear Run
Mezz, Breda
Black Horse Society / The Posies
Manifesto, Hoorn
20:30
Black Milk
Simplon, Groningen
20:00
Club Cross-linx: Colin Stetson & Sarah Neufeld
Effenaar, Eindhoven
15:00
Damp
Café Camille, Beverwijk
21:00
Douwe Bob
Paard, Den Haag
18:30
Fay Lovsky / Souldada
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Fischer-Z Solo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Paradiso, Amsterdam
20:00
GB3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Gov't Mule
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Greg Trooper
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Grim Tim
Taverne, Bergen
20:00
Hat Fitz & Cara
NiXenMeer, Enschede
21:00
Heritage Blues Orchestra
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jacco Gardner
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Jorgen Fleskens & Kumquat (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
15:00
L'Chaim
Grounds, Rotterdam
21:30
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
Millencolin
Melkweg, Amsterdam
19:00
MMM: Helgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
Little Devil, Tilburg
Mudhoney
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nits - Releaseparty
Figi Theater, Zeist
20:00
Rootsriders
P3, Purmerend
20:00
Rory Block
Café de Noot, Hoogland
15:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Baroeg, Rotterdam
20:00
She Keeps Bees
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Stemmenorkest Well ‘De Kracht van een Lied’
Roepaen, Ottersum
15:30
Sunday Sun
Corneel, Lelystad
18:00
Teenage Bottlerocket • Masked Intruder • Hoist The Colours
Iduna, Drachten
The Asteroids Galaxy Tour
Mezz, Breda
20:00
THE BLIND SHAKE
dB's, Utrecht
20:00
The Breakfast Club: Gosto
BIRD, Rotterdam
16:15
Valour Up Twice
Gigant, Apeldoorn
21:30
White Cowbell Oklahoma
Vera, Groningen
maandag 04 mei 2015
19:30
Black Milk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Daniel Norgren
Hedon, Zwolle
21:00
Eric Vloeimans e.a. | Oliver's Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Trooper
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marianne Weber - Ode aan de Zangeres Zonder Naam
AFAS Circustheater, Scheveningen
Saga
Boerderij, Zoetermeer
The Asteroids Galaxy Tour
De Helling, Utrecht
20:30
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
19:30
Theater Na De Dam Ut
RASA, Utrecht
Typhoon / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 05 mei 2015
20:00
AC/DC
Gelredome, Arnhem
20:30
Bevrijdingsfestival Afterparty
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
13:00
Born From Pain / Diggy Dex / Everyday Robots / Paramatman / Rockafied
Extase, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Melechesh
Little Devil, Tilburg
13:30
Pyrolysis / Stàillin Drakk / Thalanos / Rhovanion
PopEi, Eindhoven
11:00
Racoon / The Common Linnets / Typhoon
Park de Wezenlanden, Zwolle
woensdag 06 mei 2015
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
And So I Watch You From Afar
Vk*, Brussel
20:30
Bernard Fanning
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Braids
Westerunie, Amsterdam