Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Concerto
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
N9
Eeklo
20:30
Corneel
Lelystad
21:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
P3
Purmerend
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nederland Drie
Wateringen
22:00
P3
Purmerend
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Kelder
Amersfoort
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
Mezz
Breda
18:00
Iduna
Drachten
15:30
Corneel
Lelystad
15:00
Roepaen
Ottersum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:00
P3
Purmerend
20:00
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Ernesto's
Sittard
Theater PePijn
Den Haag
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
19:00
Taverne
Bergen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Paard
Den Haag
15:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
Manifesto
Hoorn
16:00
Mezz
Breda
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Lux
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
RASA
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
11:00
Park de Wezenlanden
Zwolle
13:30
PopEi
Eindhoven
16:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
13:00
Extase
Tilburg
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zaterdag 02 mei 2015
20:15
Guitar Heroes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Gotcha!
O.J.C. Nirwana, Lierop
Golden Earring
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Gehenna
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
GB3 Guitar Virtuoso Group
Boerderij, Zoetermeer
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Chassé Theater, Breda
Fischer-Z
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Egonaut
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
De Mens
N9, Eeklo
20:30
Danny Vera
Corneel, Lelystad
21:00
Crazy Piano's
A9 studios, Uitgeest
21:00
Coppersky / The Daydream Fit
Altstadt, Eindhoven
20:00
Colt Nevada + Fixur
Musicon, Den Haag
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Chainsaw
P3, Purmerend
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Nederland Drie, Wateringen
22:00
Bo Saris & Northern Soul NL
P3, Purmerend
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Het Veur Theater, Leidschendam
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
Atanga Boom!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
Asteriks op locatie: Broeder Dieleman + Hilbrandt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Apophys + Grown Cold
't Ukien, Kampen
20:00
Above the Struggle
Haags Pop Centrum, Den Haag
zondag 03 mei 2015
21:30
White Cowbell Oklahoma
Vera, Groningen
16:15
Valour Up Twice
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Breakfast Club: Gosto
BIRD, Rotterdam
20:00
THE BLIND SHAKE
dB's, Utrecht
The Asteroids Galaxy Tour
Mezz, Breda
18:00
Teenage Bottlerocket • Masked Intruder • Hoist The Colours
Iduna, Drachten
15:30
Sunday Sun
Corneel, Lelystad
15:00
Stemmenorkest Well ‘De Kracht van een Lied’
Roepaen, Ottersum
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
She Keeps Bees
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Baroeg, Rotterdam
20:00
Rory Block
Café de Noot, Hoogland
20:00
Rootsriders
P3, Purmerend
20:00
Nits - Releaseparty
Figi Theater, Zeist
Mudhoney
Effenaar, Eindhoven
19:00
MMM: Helgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
Little Devil, Tilburg
Millencolin
Melkweg, Amsterdam
21:30
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
15:00
L'Chaim
Grounds, Rotterdam
15:00
Jorgen Fleskens & Kumquat (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jacco Gardner
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Heritage Blues Orchestra
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Hat Fitz & Cara
NiXenMeer, Enschede
19:00
Grim Tim
Taverne, Bergen
20:00
Greg Trooper
Tolhuistuin, Amsterdam
Gov't Mule
Boerderij, Zoetermeer
20:00
GB3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Paradiso, Amsterdam
19:30
Fischer-Z Solo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
18:30
Fay Lovsky / Souldada
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Douwe Bob
Paard, Den Haag
15:00
Damp
Café Camille, Beverwijk
20:00
Club Cross-linx: Colin Stetson & Sarah Neufeld
Effenaar, Eindhoven
20:30
Black Milk
Simplon, Groningen
Black Horse Society / The Posies
Manifesto, Hoorn
16:00
Bear Run
Mezz, Breda
15:00
Batik
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Barnicle Bill Trio / John Engels
Porgy en Bess, Terneuzen
Adrian Crowley
Lux, Nijmegen
maandag 04 mei 2015
Typhoon / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Theater Na De Dam Ut
RASA, Utrecht
20:30
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
The Asteroids Galaxy Tour
De Helling, Utrecht
Saga
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Marianne Weber - Ode aan de Zangeres Zonder Naam
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Greg Trooper
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Eric Vloeimans e.a. | Oliver's Cinema
Meervaart, Amsterdam
21:00
Daniel Norgren
Hedon, Zwolle
19:30
Black Milk
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 05 mei 2015
11:00
Racoon / The Common Linnets / Typhoon
Park de Wezenlanden, Zwolle
13:30
Pyrolysis / Stàillin Drakk / Thalanos / Rhovanion
PopEi, Eindhoven
16:00
Melechesh
Little Devil, Tilburg
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
13:00
Born From Pain / Diggy Dex / Everyday Robots / Paramatman / Rockafied
Extase, Tilburg
20:30
Bevrijdingsfestival Afterparty
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
AC/DC
Gelredome, Arnhem
woensdag 06 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tito & Tarantula
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer