Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Warande
Turnhout
C.C. De Brouckere
Torhout
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Café de Herberg
Ommen
CulturA & Zo
Nootdorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Walhalla
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:15
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Boerderij
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
GC de Melkerij
Zemst
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
vrijdag 29 april 2016
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends
Spant!, Bussum
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
Arno
Mezz, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 30 april 2016
20:00
Arno
Hedon, Zwolle
20:00
Lieve Bertha
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Trinity
Boerderij, Zoetermeer
Dekoor - Close Harmony
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Jacle Bow
GC de Melkerij, Zemst
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
20:00
Martijn Fischer & Band Zingt Hits Van Hazes
De Flux, Zaandam
20:00
Clouseau
Oktoberhallen, Wieze