Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De Brouckere
Torhout
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
De Flux
Zaandam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Posttheater
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
Luxor Live
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
Annabel
Rotterdam
20:00
Walhalla
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spant!
Bussum
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Kolk
Assen
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Mezz
Breda
20:30
Café de Herberg
Ommen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stathe
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nederland Drie
Wateringen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
013
Tilburg
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
vrijdag 29 april 2016
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Arno
Mezz, Breda
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
zaterdag 30 april 2016
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Wouter Hamel
Leidse Schouwburg, Leiden
Wolfmother
013, Tilburg
20:30
Vonder & Bloom
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Vinnievibes & Rogier Telderman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Het Park, Hoorn
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar