Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Capitole
Gent
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
OT301
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Kolk
Assen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Maaspoort
Venlo
CulturA & Zo
Nootdorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Brouckere
Torhout
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Warande
Turnhout
17:00
Concerto
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Annabel
Rotterdam
donderdag 28 april 2016
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Jazz Cartier
Melkweg, Amsterdam
19:30
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
19:30
Crowbar
Dynamo, Eindhoven
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Golden Earring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mister and Mississippi
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roy Orbison experience
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Samyr
Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Frank Boeijen
Capitole, Gent
20:00
Laura Gibson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Shack Shakers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nina June
Theater Hof 88, Almelo
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Desert Mountain Tribe
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Aggrolites + Jamtown
P60, Amstelveen
20:00
Heavy Trash (US) - met Jon Spencer & Matt Verta-Ray
Mezz, Breda
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
20:00
Captain Darlin'
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks
Winston, Amsterdam
20:00
Docupodium # 16
Cinetol, Amsterdam
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
20:15
Michael Prins
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Manic Street Preachers
Effenaar, Eindhoven
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Les Ogres de Barback
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Kollegah
Rockhal, Esch zur Alzette
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
The Drive By Vendettas
Paard, Den Haag
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
21:00
Allen Stone
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Bob Log III
OT301, Amsterdam
21:00
The Blues Caravan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Dave Vermeulen & Voltage
Merleyn, Nijmegen
22:15
The Comet Is Coming
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 29 april 2016
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam