PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -995
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 apr
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
3
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Rockhal
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Simplon
Groningen
21:00
OT301
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
vr 29 apr
C.C. Cultura
Nootdorp
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
De Warande
Turnhout
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
1
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
00:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
19:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
De Flux
Zaandam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
013
Tilburg
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Wilminktheater
Enschede
Annabel
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Baroeg
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
5
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
5
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

donderdag 28 april 2016

20:00
Her Majesty De Maaspoort, Venlo
20:00
Laura Gibson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Flamin' Groovies (us) De Zwerver, Oostende
Foto John Cleese
John Cleese Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
20:00
Frankly Sinatra Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Golden Earring Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mister and Mississippi Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Desert Mountain Tribe Paradiso, Amsterdam
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks Winston, Amsterdam
20:00
Heavy Trash (US) - met Jon Spencer & Matt Verta-Ray Mezz, Breda
1
20:00
Venice Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Captain Darlin' Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
The Lumineers Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Trixie Whitley Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Docupodium # 16 Cinetol, Amsterdam
20:00
Samyr Centre Culturel Chenee, Chênée
Foto Lucky Fonz III
Lucky Fonz III Burgerweeshuis, Deventer
2
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen Capitole, Gent
20:00
The Aggrolites + Jamtown P60, Amstelveen
20:00
Nina June Theater Hof 88, Almelo
20:00
Racoon Zaantheater, Zaandam
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Eliades Ochoa CineCity, Vlissingen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Michael Prins Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Veste, Delft
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Foto Manic Street Preachers
Manic Street Preachers Effenaar, Eindhoven
3
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Birds of Chicago Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
The Drive By Vendettas Paard, Den Haag
20:30
Ura Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Kollegah Rockhal,
Foto HAEVN / Son Mieux / The Brahms
HAEVN / Son Mieux / The Brahms Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Les Ogres de Barback Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
21:00
Allen Stone Paradiso, Amsterdam
21:00
The Blues Caravan North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants Cul de Sac, Tilburg
21:00
Rootsriders Simplon, Groningen
21:00
Bob Log III OT301, Amsterdam
22:00
Dave Vermeulen & Voltage Merleyn, Nijmegen
22:15
The Comet Is Coming Paradiso, Amsterdam

vrijdag 29 april 2016

Cabaretteketet C.C. Cultura, Nootdorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rob en Emiel - Da's sterk Theater de Blauwe Kei, Veghel
Roué Verveer - Op het laatste moment Deventer Schouwburg, Deventer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Licht De Warande, Turnhout
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Scheldetheater, Terneuzen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Guus Meeuwis - Morgen
Guus Meeuwis - Morgen Theaterhotel Almelo, Almelo
1
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Kampanje, Den Helder
Country Café - It's Jukebox Time Theater De Kolk, Assen
The Doors in Concert - Celebration Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends Spant!, Bussum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Flint, Amersfoort
00:00
Pusha T Paradiso, Amsterdam
Stef Bos C.C. De Brouckere, Torhout
Circle Percussion - Bang! That Drum Fulcotheater, IJsselstein
Cameretten Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
17:00
Corb Lund Concerto, Amsterdam
Foto Turin Brakes
Turin Brakes Bitterzoet, Amsterdam
1
19:30
Southern Culture On The Skids Patronaat, Haarlem
Foto The Lumineers
The Lumineers Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Popschool De Flux Presentatie De Flux, Zaandam
19:30
Heather Peace Q-Factory, Amsterdam
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings Orpheus, Apeldoorn
20:00
Phil Campbell's All Starr Band 013, Tilburg
1
20:00
Motorpsycho Het Depot, Leuven
20:00
Ura Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Annabel, Rotterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter) Nederland Drie, Wateringen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Dok6, Panningen
20:00
Her Majesty Theater Dakota, Den Haag
20:00
Boudewijn de Groot De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover Baroeg, Rotterdam
Foto Wolfmother
Wolfmother De Oosterpoort, Groningen
5
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Parktheater, Eindhoven
Foto Manic Street Preachers
Manic Street Preachers Paradiso, Amsterdam
5
20:00
Abba Gold Paard, Den Haag
1
20:00
Venice Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -995