Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
P3
Purmerend
22:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Speeldoos
Vught
23:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Victorie
Alkmaar
14:00
De Amer
Amen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Waalse Kerk
Haarlem
20:00
Hnita Jazz Club
Heist-op-den-Berg
20:00
Hnita Jazz Club
Heist-op-den-Berg
16:00
Lokaal42
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
18:30
Grounds
Rotterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Pul
Uden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
De Bosuil
Weert
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
21:30
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 09 mei 2015
20:00
My Baby
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Marlon Kicken
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Daniël Arends - Carte Blanche
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Splendid
Corneel, Lelystad
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater De Tuin, Leusden
Patrick Watson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
22:00
Sunday Sun
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Dj Stingray / Makx / Vessel
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Causes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Irie vibes! Conquering Lion + Pacha Mama Soundsystem
Groene Engel, Oss
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Tourist
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Fischer-Z & One Clueless Friend
P3, Purmerend
22:00
Sweet Bourbon
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
22:00
Ed & the Gators
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Sophie Hunger
Rotown, Rotterdam
21:00
Andalus Voices presents: Tiempos Nuevos
Grounds, Rotterdam
19:00
Arcturus
Baroeg, Rotterdam
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Veldman Brothers + T99 + Sinnerboy
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
20:00
Edwin Evers Band theatershow
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jazznight : Philipp Bramswig / Stefan Schmid Quartet
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Gingerpig
Little Devil, Tilburg
20:30
Incubated - Douglas Dare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
House of Cosy Cushions
EKKO, Utrecht
20:30
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
21:30
De Sluwe Vos / Ricket / Ringbaan
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Speeldoos, Vught
23:00
90'S NOW
De Flux, Zaandam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
Danny Vera
De Peppel, Zeist
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
zondag 10 mei 2015
20:30
J.P. Harris & The Tough Choices
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
B-Brave
Victorie, Alkmaar
14:00
Matt Harlan
De Amer, Amen
21:00
Dave Weckl Acoustic Band Feat. Makoto Ozone, Tom Kennedy en Gary Meek
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
El Café del Rincón
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Marina and the Diamonds
Melkweg, Amsterdam
16:00
Eliza Gilkyson
Paradiso, Amsterdam
15:00
T-99
Concerto, Amsterdam
16:15
Swinder
Gigant, Apeldoorn
18:30
Anne Soldaat
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
16:30
Tender Falcons
Mezz, Breda
20:00
Jacco Gardner
Botanique, Brussel
20:00
Asa - Sophie Hunger - Talisco
Botanique, Brussel
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Anihilated + The Outside + Infantry
Musicon, Den Haag
20:00
TaxiWars
Paard, Den Haag
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
16:00
Singer-songwriter David Henry live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Jonathan Jeremiah + support
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
20:30
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
Adrian Crowley
Waalse Kerk, Haarlem
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Hnita Jazz Club, Heist-op-den-Berg
20:00
De Deeldeliers
Hnita Jazz Club, Heist-op-den-Berg
16:00
Rusty Apollo
Lokaal42, Helmond
Daniel Norgren
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Heritage Blues Orchestra
Roepaen, Ottersum
20:30
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Zuidplein, Rotterdam
18:30
Orange Sound Effect
Grounds, Rotterdam
17:00
dave chavez band
De Fles, Spijkenisse
20:00
Ultimate Eagles
De Pul, Uden
20:30
Cody Simpson
TivoliVredenburg, Utrecht
Benjamin Clementine
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Earth, Wind & Fire Experience
De Bosuil, Weert
maandag 11 mei 2015
21:00
Rocky Votolato
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Gascoigne / Lucas Hamming / The Peacekeeper
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
20:15
Bert van den Brink / Kenny Werner
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Roscoe
Botanique, Brussel
Theatertour 'Herinneringen'
Spant!, Bussum
21:00
Jeroen van Vliet
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
21:30
Daniel Norgren
Vera, Groningen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 mei 2015
20:00
Danny De Munk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Bill Laurance Project
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Maceo Parker
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam