Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
13:00
Concerto
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Oosterpoort
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Werftheater
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
Americahal
Apeldoorn
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Rotown
Rotterdam
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:00
Manifesto
Hoorn
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C.C. Het Poorthuis
Peer
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Musis
Arnhem
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Waalse Kerk
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Musicon
Den Haag
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Botanique
Brussel
16:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Hnita Jazz Club
Heist-op-den-Berg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
17:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Hnita Jazz Club
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
17:00
De Bosuil
Weert
20:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Lokaal42
Helmond
16:00
PopEi
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
19:00
Taverne
Bergen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:30
Vera
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Spant!
Bussum
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 09 mei 2015
20:00
MakeBelieve
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater De Omval, Diemen
20:00
Marlon Kicken
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
13:00
Michael Prins
Concerto, Amsterdam
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
My Baby
Podium Asteriks, Leeuwarden
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nits - NITS?
De Oosterpoort, Groningen
21:00
North Sea Jazz Club *3 jaar
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
O-Bat - LP Presentatie
Vera, Groningen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Ozric Tentacles
Victorie, Alkmaar
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
Patrick Watson
Muziekgieterij, Maastricht
Racoon
Americahal, Apeldoorn
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
19:00
Shoshin
Sugar Factory, Amsterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Sophie Hunger
Rotown, Rotterdam
21:00
Splendid
Corneel, Lelystad
22:00
Sunday Sun
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Suono Culture: Ramon Tapia
Effenaar, Eindhoven
22:00
Sweet Bourbon
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
The Common Linnets
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
The Silverfaces
Mezz, Breda
21:00
The Veldman Brothers + T99 + Sinnerboy
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Theatertour 2015
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tourist
C.C. Het Poorthuis, Peer
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Musis, Arnhem
21:30
Variety
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 10 mei 2015
Adrian Crowley
Waalse Kerk, Haarlem
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
20:30
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
20:00
Anihilated + The Outside + Infantry
Musicon, Den Haag
18:30
Anne Soldaat
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Asa - Sophie Hunger - Talisco
Botanique, Brussel
16:00
B-Brave
Victorie, Alkmaar
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Hnita Jazz Club, Heist-op-den-Berg
Benjamin Clementine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cody Simpson
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Norgren
Doornroosje, Nijmegen
17:00
dave chavez band
De Fles, Spijkenisse
21:00
Dave Weckl Acoustic Band Feat. Makoto Ozone, Tom Kennedy en Gary Meek
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
De Deeldeliers
Hnita Jazz Club, Heist-op-den-Berg
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Zuidplein, Rotterdam
17:00
Earth, Wind & Fire Experience
De Bosuil, Weert
20:30
El Café del Rincón
Paradiso, Amsterdam
16:00
Eliza Gilkyson
Paradiso, Amsterdam
16:00
Heritage Blues Orchestra
Roepaen, Ottersum
20:30
J.P. Harris & The Tough Choices
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jacco Gardner
Botanique, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah + support
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Marina and the Diamonds
Melkweg, Amsterdam
14:00
Matt Harlan
De Amer, Amen
20:30
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
20:30
Michael de Jong
Patronaat, Haarlem
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Orange Sound Effect
Grounds, Rotterdam
16:00
Rusty Apollo
Lokaal42, Helmond
16:00
Singer-songwriter David Henry live in PopEi
PopEi, Eindhoven
16:15
Swinder
Gigant, Apeldoorn
15:00
T-99
Concerto, Amsterdam
20:00
TaxiWars
Paard, Den Haag
16:30
Tender Falcons
Mezz, Breda
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ultimate Eagles
De Pul, Uden
19:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
maandag 11 mei 2015
20:15
Bert van den Brink / Kenny Werner
Beauforthuis, Austerlitz
21:30
Daniel Norgren
Vera, Groningen
19:30
Gascoigne / Lucas Hamming / The Peacekeeper
Paradiso, Amsterdam
20:00
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
21:00
Jeroen van Vliet
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rocky Votolato
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Roscoe
Botanique, Brussel
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
Spant!, Bussum
dinsdag 12 mei 2015
21:00
Bill Laurance Project
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
CUT_ / Mondae / Okke Punt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Danny De Munk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schuur, Haarlem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen