PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -993
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 26 apr
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Cinetol
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
22:00
Panama
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
22:00
Het Koelhuis
Zutphen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
2
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
wo 27 apr
11:00
Hedon
Zwolle
12:00
JVC De Schuit
Katwijk
12:00
Cafe Rocks
Enschede
14:00
Willemeen
Arnhem
14:30
Altstadt
Eindhoven
14:30
The Rock
Amsterdam
16:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Rockhal
21:00
Café Shamrock
Maastricht
do 28 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
1
Stadstheater Arnhem
Arnhem
1
De Muze
Noordwijk
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Capitole
Gent
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
CineCity
Vlissingen
Effenaar
Eindhoven
3
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Rockhal
20:30
Parktheater
Eindhoven

dinsdag 26 april 2016

21:00
Den Drommel Taverne, Bergen
21:00
Koningsnacht: Double Veterans (BE) + Oxheart + Party With Piet! Cinetol, Amsterdam
22:00
The Sky is Orange Q-Factory, Amsterdam
22:00
Koningsnacht: Dominik Eulberg & Gabriel Ananda 013, Tilburg
22:00
Mark Knight Panama, Amsterdam
22:00
Mr. Knowhow The Bull's Eye, Assen
22:00
DJ Feeliq / Funky Fresh DJ's / Mc May / SWANG Het Koelhuis, Zutphen
22:00
The New Earth Group BIRD, Rotterdam
22:30
Gery Mendes Paradiso, Amsterdam
Foto Benjamin Clementine / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Benjamin Clementine / Het Koninklijk Concertgebouworkest Concertgebouw, Amsterdam
2
23:00
Marcel Dettmann De Marktkantine, Amsterdam
23:00
Encore On Tour Hedon, Zwolle
23:00
Bicep / Marquis Hawkes / Will Saul Doornroosje, Nijmegen

woensdag 27 april 2016

11:00
Koninklijk Festival Zwolle Hedon, Zwolle
12:00
Canshaker Pi / Indian Askin / The Maureens JVC De Schuit, Katwijk
12:00
Best Of Foo / SPIT / The Undisputed Heavyweights / Wang Dang Cafe Rocks, Enschede
14:00
Bliksem / Pene Corrida Willemeen, Arnhem
14:30
BZB Altstadt, Eindhoven
14:30
Lemon The Rock, Amsterdam
16:00
Mojo Man Oerkroeg Schiller, Aalten
17:00
Uncle Harry's Punch Taverne, Bergen
20:00
Trixie Whitley Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bakermat & Friends Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:00
Randy Hansen Spirit of 66, Verviers
20:00
John Cleese Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Walnier & Gurning duo Centre Culturel de Nivelles, Nivelles
20:00
Gerald Clayton Trio 30CC/Wagehuys, Leuven
20:30
Lucky Fonz III in Paradox Paradox, Tilburg
20:30
A-HA Rockhal,
21:00
Crazy Cult Roadshow Café Shamrock, Maastricht

donderdag 28 april 2016

Cameretten Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
1
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Stadstheater Arnhem, Arnhem
1
Johan Goossens - Daglicht De Muze, Noordwijk
Stef Bos C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Doors in Concert - Celebration Theater de Blauwe Kei, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Meervaart, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Crowbar Dynamo, Eindhoven
19:30
Jazz Cartier Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Black Uhuru Melkweg, Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi Schouwburg Odeon, Zwolle
Foto Lucky Fonz III
Lucky Fonz III Burgerweeshuis, Deventer
2
20:00
The Legendary Shack Shakers Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Captain Darlin' Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Lumineers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks Winston, Amsterdam
20:00
Nina June Theater Hof 88, Almelo
20:00
Samyr Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Heavy Trash (US) - met Jon Spencer & Matt Verta-Ray Mezz, Breda
1
20:00
The Aggrolites + Jamtown P60, Amstelveen
20:00
Docupodium # 16 Cinetol, Amsterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frankly Sinatra Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Desert Mountain Tribe Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty De Maaspoort, Venlo
20:00
Trixie Whitley Muziekgieterij, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Frank Boeijen Capitole, Gent
20:00
Racoon Zaantheater, Zaandam
20:00
Laura Gibson Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Venice Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Golden Earring Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Flamin' Groovies (us) De Zwerver, Oostende
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
Roy Orbison experience Cacaofabriek, Helmond
Foto John Cleese
John Cleese Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
3J'S Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Michael Prins Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eliades Ochoa CineCity, Vlissingen
Foto Manic Street Preachers
Manic Street Preachers Effenaar, Eindhoven
3
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Birds of Chicago Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Daniël Arends Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto HAEVN / Son Mieux / The Brahms
HAEVN / Son Mieux / The Brahms Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:30
Ura Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Les Ogres de Barback Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
The Drive By Vendettas Paard, Den Haag
20:30
Kollegah Rockhal,
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
Pagina -993