Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
NiXenMeer
Enschede
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Bosuil
Weert
16:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Lux
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
Botanique
Brussel
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Roma
Antwerpen
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
De Harmonie
Edam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Amer
Amen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Electron
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Merleyn
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Patronaat
Haarlem
22:15
Honky Tonk Cafe
Brielle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theater De Veste
Delft
Hedon
Zwolle
Willemeen
Arnhem
20:00
Westergasterras
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Hannekes Boom
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
zondag 17 mei 2015
16:00
Rusty Apollo
De Piek, Vlissingen
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
Olly Murs
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nick Moss
NiXenMeer, Enschede
Nick Cave
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Nadine Shah
Effenaar, Eindhoven
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
20:30
Lars Bygdén
Lux, Nijmegen
16:15
Landmark 105
Gigant, Apeldoorn
20:00
Kevin Morby - Steve Gunn
Botanique, Brussel
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Jim Black / Malamute
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
Ibeyi
Botanique, Brussel
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
20:30
GNOD + Radar Men From the Moon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
15:00
Evil Invaders / Skull Fist
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Damp
De Harmonie, Edam
13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
Bill Laurance Project
Metropool, Hengelo
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Awash
Mezz, Breda
20:00
Anne Soldaat
De Amer, Amen
20:00
Agent Side Grinder
Patronaat, Haarlem
maandag 18 mei 2015
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 mei 2015
20:00
Warm Soda
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Torche
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
22:00
Thomas Maasz Trio / Wolfpack
Bimhuis, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Gories
Effenaar, Eindhoven
The Australian Pink Floyd Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Surf City
dB's, Utrecht
20:30
Sóley
Rotown, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Oek de Jong & Osiris Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Nils Frahm Has Lost His Mind
Paard, Den Haag
20:00
Monuments
Winston, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Muzeval, Emmen
19:30
K's Choice
Nijdrop, Opwijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Improcabaret
Parktheater, Eindhoven
20:15
Husky
De Helling, Utrecht
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Danny De Munk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
woensdag 20 mei 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
The Slow Show
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Gories + Boogie Chillers + Mr. Airplane Man
Vera, Groningen
20:30
The Black Cult / The Miseries / Warm Soda
EKKO, Utrecht
Set It Off
Dynamo, Eindhoven
20:15
Sea Wolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Say yes dog
Patronaat, Haarlem
22:15
Rusty Apollo
Honky Tonk Cafe, Brielle
21:00
Roy Santiago
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Theater De Veste, Delft
My Baby
Hedon, Zwolle
Murder By Death EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
20:00
Mizza
Westergasterras, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Veluvine, Nunspeet
20:00
Jambinai
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Heersema / Popke / Wolfram
Hannekes Boom, Amsterdam
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Delta Rae
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Posttheater, Arnhem