Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mukkes
Leeuwarden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
EKKO
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradox
Tilburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Club Kamikaze
Mechelen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
dB's
Utrecht
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Gashouder
Dedemsvaart
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
dinsdag 12 mei 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Great Mountain Fire
Botanique, Brussel
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schuur, Haarlem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jonathan Jeremiah
Botanique, Brussel
20:00
Danny De Munk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Afterveins / Wang Wen
Mukkes, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ian Anderson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lau
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
King Khan and the Shrines
EKKO, Utrecht
20:30
Meshell N'Dgeocello @ BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Maceo Parker
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bill Laurance Project
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 13 mei 2015
Bill Laurance Project
Paradox, Tilburg
Buitenstaanders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Balthazar (Be)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bartek / Mondae / Rodèlle / The Rag Trade / Twin Shades
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
Martiniplaza, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ian Anderson / Jethro Tull
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Schudden - Perrongeluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rone - Fakear
Botanique, Brussel
20:00
Wand - Jessica93
Botanique, Brussel
20:00
Uriah Heep
Hedon, Zwolle
20:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Tolhuistuin, Amsterdam
Laura Marling
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sarah MacDougall
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sylosis / Wovenwar
Patronaat, Haarlem
20:00
Wang Wen
OT301, Amsterdam
20:00
AÏcha Chrrif / Jef America / Juulke Dewaide / Mark Courage
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Earth MK II / Small Wonder / Yohuna
dB's, Utrecht
Mike & The Mechanics
TivoliVredenburg, Utrecht
King Khan and the Shrines
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Kleine Komedie, Amsterdam
C.W. Stoneking
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Posttheater, Arnhem
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Parktheater, Eindhoven
20:30
MONO + Helen Money
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Orquesta Tanguedia
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Felix Pallas
Club Kamikaze, Mechelen
21:00
Mountain Bike
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
THE WORST FESTIVAL feat. Earth MK II, Small Wonder & Yohuna
dB's, Utrecht
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
22:00
BIRDsessions: D'Angelo Tribute
BIRD, Rotterdam
donderdag 14 mei 2015
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
15:00
Isole
Baroeg, Rotterdam
16:00
The Sting
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Avery Plains
Concerto, Amsterdam
17:00
Frank Blueka
Gashouder, Dedemsvaart
19:00
MMM: Attic (D) + Caronte (IT) + Villainy + Warckon (B)
Little Devil, Tilburg
19:30
Splendid
Melkweg, Amsterdam
19:30
Future Of The Left
Nijdrop, Opwijk
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Flint, Amersfoort
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater PePijn, Den Haag
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hindi Zahra - Songhoy Blues
Botanique, Brussel
20:00
Twerps
OT301, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Patronaat, Haarlem
20:00
Subhumans
Iduna, Drachten
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cookie and the Crunch / Kissing Jane / Trip to Dover
Winston, Amsterdam
20:00
Mars Red Sky
dB's, Utrecht
20:00
Soulclap
Hedon, Zwolle
20:00
Face Meets Concrete
Paard, Den Haag
20:00
Pat Martino Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Anne Groen / Daniel Cane
Duycker, Hoofddorp
Swans
Doornroosje, Nijmegen
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:15
Bill Laurance Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
het Nationaal Jeugd Jazz Orkest / Martin Fondse / Nationaal Jeugd Jazz
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Micha Wertheim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen