PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -992
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 mei
21:00
Vera
Groningen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
RASA
Utrecht
23:00
Panama
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
zo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
13:30
Figi Theater
Zeist
14:00
De Speeldoos
Vught
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
Baroeg
Rotterdam
1
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Café Trianon
Nijmegen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
P60
Amstelveen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:30
NiX Podium
Enschede
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
A9 studios
Uitgeest
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
Lotto Arena
Antwerpen
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
Melkweg
Amsterdam
4
Hedon
Zwolle
2
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Concertgebouw
Brugge
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
Metropool
Hengelo
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Roma
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Molen De Ster
Utrecht
1
21:00
Metropool
Hengelo
ma 09 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
19:00
Vk*
Brussel
19:00
Sojo
Leuven
Melkweg
Amsterdam
2
013
Tilburg
1
1
20:00
Spirit of 66
Verviers
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
De Oosterpoort
Groningen
3
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
6
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 10 mei
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
3
Heineken Music Hall
Amsterdam
9
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De School
Amsterdam
1
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Merleyn
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam

zaterdag 07 mei 2016

21:00
Radiation City + White Wine Vera, Groningen
21:30
Dead Company De Fles, Spijkenisse
21:30
Woodwind Café de Hommel, Vlaardingen
22:00
Bex Marshall (UK) Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Second Wave' ft. Reeko (ES) Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Casa Babilon: Throes + the Shine RASA, Utrecht
23:00
Ballantine / Flava / Jayhem / Nina Chicka Panama, Amsterdam
23:00
Cultfarm invites Sadar Bahar EKKO, Utrecht

zondag 08 mei 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
13:30
Claudine Carmen Roma Figi Theater, Zeist
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak De Speeldoos, Vught
14:00
K3 Lotto Arena, Antwerpen
14:30
Blowbeat Boerderij, Zoetermeer
15:00
Intouchables Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Circle II Circle Baroeg, Rotterdam
1
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2 PopEi, Eindhoven
15:30
Birds of Chicago Café Trianon, Nijmegen
15:30
Lazy Sonnie Afternoon Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Mostly Autumn P60, Amstelveen
Foto Monomyth + Mulch
Monomyth + Mulch Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
15:30
Black Oak De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:30
Travellin Brothers NiX Podium, Enschede
16:00
Brahms 2 Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Evergrey De Bosuil, Weert
16:00
Crying Boys Cafe Gigant, Apeldoorn
16:00
Abba Gold A9 studios, Uitgeest
16:00
Jenn.B Blues Band Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
Sunday Kids Mezz, Breda
17:00
Friction & The Roots Drivers Taverne, Bergen
Foto K3
K3 Lotto Arena, Antwerpen
1
19:00
Vanessa Carlton Melkweg, Amsterdam
1
19:00
ConSentido S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
Foto Buzzcocks
Buzzcocks Melkweg, Amsterdam
4
Foto Will And The People
Will And The People Hedon, Zwolle
2
20:00
Holly Golightly dB's, Utrecht
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer De Amer, Amen
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion Bar3, Rotterdam
20:00
Venice Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Basia Bulat Paradiso, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders Grenswerk, Venlo
20:00
Frank Michaël Le Forum, Liège
20:00
Scarecrow Patronaat, Haarlem
20:00
Clouseau Concertgebouw, Brugge
Shreya Ghoshal Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Boudewijn de Groot Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Veste, Delft
20:15
The Aggrolites De Helling, Utrecht
20:30
The Howlin' Paard, Den Haag
Foto Kevin Morby
Kevin Morby Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
Foto Gov't Mule
Gov't Mule Metropool, Hengelo
1
20:30
Leyla McCalla Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Frank Boeijen De Roma, Antwerpen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot) North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Tory Lanez Patronaat, Haarlem
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite Paradiso, Amsterdam
21:00
My Bubba Molen De Ster, Utrecht
1
21:00
Dan Sartain Metropool, Hengelo

maandag 09 mei 2016

Angela Groothuizen - IKIGAI De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
The Uprisers The Waterhole, Amsterdam
19:00
Chipmunk Vk*, Brussel
19:00
Farflung Sojo, Leuven
Foto David Duchovny
David Duchovny Melkweg, Amsterdam
2
Foto Long Distance Calling
Long Distance Calling 013, Tilburg
1
1
20:00
Pendragon Spirit of 66, Verviers
Foto UB40
UB40 Heineken Music Hall, Amsterdam
2
Foto Simple Plan
Simple Plan De Oosterpoort, Groningen
3
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tory Lanez Paradiso, Amsterdam
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
6
1
21:00
Walking On Cars Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 10 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Op het laatste moment Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Odile / The Mysterons
Odile / The Mysterons Melkweg, Amsterdam
1
Foto Troye Sivan
Troye Sivan Paradiso, Amsterdam
3
Foto Iggy Pop / Josh Homme
Iggy Pop / Josh Homme Heineken Music Hall, Amsterdam
9
20:00
David Ramirez Q-bus, Leiden
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Fumaça Preta Extase, Tilburg
20:00
The Common Linnets Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen - Echte rancune Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto The Boxer Rebellion
The Boxer Rebellion Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
Archie and the Bunkers dB's, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Magnum Boerderij, Zoetermeer
20:30
Beverly De School, Amsterdam
1
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Dan Sartain Merleyn, Nijmegen
Naomi Shelton & The Gospel Queens LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Elvis Concert 2016 Corneel, Lelystad
20:30
De Nederlandse Bachvereniging Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Noa Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag Mezz, Breda
21:00
Matthew and the Atlas Bitterzoet, Amsterdam
Pagina -992