Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Hot House
Leiden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
22:00
Ernesto's
Sittard
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Speeldoos
Vught
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
dB's
Utrecht
Cowboy Up
Waardamme
20:30
Corneel
Lelystad
15:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Buitenlust
Landhorst
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
13:30
Baroeg
Rotterdam
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
't Ukien
Kampen
World Forum Theater
Den Haag
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
Roepaen
Ottersum
19:30
PopEi
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:30
De Roma
Antwerpen
16:00
De Piek
Vlissingen
17:00
De Harmonie
Edam
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
21:30
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Electron
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 16 mei 2015
19:30
The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Markant Uden, Uden
20:00
Akwasi
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Lux, Nijmegen
Olly Murs
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Dio Tribute
Little Devil, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
John Engels
Hot House, Leiden
21:00
Brimstone
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Güldür Güldür Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
22:00
Mad Dog / Noize Suppressor / Wasted Mind
Hedon, Zwolle
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Goudse Schouwburg, Gouda
The Doors Alive
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - Carte Blanche
Flint, Amersfoort
22:00
Mitch Josten: EP-release
Ernesto's, Sittard
Raketkanon
EKKO, Utrecht
Testament
Effenaar, Eindhoven
20:00
Haydn Trio - Een muzikale reis door Europa
Edesche Concertzaal, Ede
20:45
Danny Vera
Duycker, Hoofddorp
20:00
Peter Pan Speedrock
Duycker, Hoofddorp
23:00
Rrose / Truncate aka Audio Injection
Doornroosje, Nijmegen
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joey Vriend
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Speeldoos, Vught
Focus
De Peppel, Zeist
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ho99o9
De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:30
Club 3voor12/Flevoland: Falco Benz, CUT_ en Yuko Yuko
De Meester, Almere
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
the Choax
De Fles, Spijkenisse
21:00
Tank 86 / Wolfskop / Yama
dB's, Utrecht
Hannah Rickard and the Relatives
Cowboy Up, Waardamme
20:30
MakeBelieve
Corneel, Lelystad
15:00
Douwe Bob
Concerto, Amsterdam
20:00
My Blue Van
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Travelin' Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
22:00
Sweet Bourbon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
13:30
Ontmoet elkaar in Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Mostly Autumn
Atak, Enschede
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
All Comes Down / Audio Pilots
Altstadt, Eindhoven
20:30
Diouff + Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
zondag 17 mei 2015
Nick Cave
World Forum Theater, Den Haag
13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Tyler, The Creator
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter Stefan Kollee live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Agent Side Grinder
Patronaat, Haarlem
20:00
Ellen ten Damme
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nick Moss
NiXenMeer, Enschede
20:00
Awash
Mezz, Breda
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
Bill Laurance Project
Metropool, Hengelo
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lars Bygdén
Lux, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
Olly Murs
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:15
Landmark 105
Gigant, Apeldoorn
20:30
GNOD + Radar Men From the Moon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nadine Shah
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Elvis Concert 2015
Effenaar, Eindhoven
16:00
Jim Black / Malamute
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
16:00
Rusty Apollo
De Piek, Vlissingen
17:00
Damp
De Harmonie, Edam
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
20:00
Anne Soldaat
De Amer, Amen
20:00
Kevin Morby - Steve Gunn
Botanique, Brussel
Ibeyi
Botanique, Brussel
15:00
Evil Invaders / Skull Fist
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Doors Alive
Atak, Enschede
maandag 18 mei 2015
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
dinsdag 19 mei 2015
20:00
Monuments
Winston, Amsterdam
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
The Australian Pink Floyd Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lievekamp, Oss