Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Ernesto's
Sittard
Atak
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
World Forum Theater
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Wissenkerke
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
13:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Silverdome
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
21:00
N9
Eeklo
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paradox
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Buitenlust
Landhorst
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Taverne
Bergen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Markant Uden
Uden
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
21:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Amer
Amen
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
De Harmonie
Edam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
De Roma
Antwerpen
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
Botanique
Brussel
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Lux
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
De Bosuil
Weert
20:00
Effenaar
Eindhoven
World Forum Theater
Den Haag
20:00
NiXenMeer
Enschede
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
De Piek
Vlissingen
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Electron
Breda
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 16 mei 2015
20:00
Maaike Ouboter
Mezz, Breda
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Mad Dog / Noize Suppressor / Wasted Mind
Hedon, Zwolle
20:00
Madi Hermens
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
MakeBelieve
Corneel, Lelystad
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Matt Harlan
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Max van den Burg - Amok
Parktheater, Eindhoven
22:00
Mitch Josten: EP-release
Ernesto's, Sittard
Mostly Autumn
Atak, Enschede
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
My Blue Van
Café Wilhelmina, Eindhoven
Nick Cave
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Nick Moss Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Lux, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Wissenkerke, Amsterdam
Olly Murs
Lotto Arena, Antwerpen
13:30
Ontmoet elkaar in Baroeg
Baroeg, Rotterdam
20:00
Peter Pan Speedrock
Duycker, Hoofddorp
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Racoon
Silverdome, Zoetermeer
Raketkanon
EKKO, Utrecht
20:15
Residentie Orkest & Indie Games
Paard, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Spant!, Bussum
21:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
N9, Eeklo
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
23:00
Rrose / Truncate aka Audio Injection
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Schudden - Perrongeluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sjako!
Paradox, Tilburg
20:30
Spinvis / Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sumitra Das Goswami
RASA, Utrecht
22:00
Sweet Bourbon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Tank 86 / Wolfskop / Yama
dB's, Utrecht
Testament
Effenaar, Eindhoven
22:00
the Choax
De Fles, Spijkenisse
The Doors Alive
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
20:30
The Ocean
Simplon, Groningen
22:00
The SelfEmployed
Taverne, Bergen
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Markant Uden, Uden
17:00
Travelin' Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
21:30
zZz
Victorie, Alkmaar
zondag 17 mei 2015
20:00
Agent Side Grinder
Patronaat, Haarlem
20:00
Anne Soldaat
De Amer, Amen
20:00
Awash
Mezz, Breda
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
Bill Laurance Project
Metropool, Hengelo
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Damp
De Harmonie, Edam
20:00
Ellen ten Damme
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Evil Invaders / Skull Fist
Baroeg, Rotterdam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
20:30
GNOD + Radar Men From the Moon
Effenaar, Eindhoven
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
Ibeyi
Botanique, Brussel
16:00
Jim Black / Malamute
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kevin Morby - Steve Gunn
Botanique, Brussel
16:15
Landmark 105
Gigant, Apeldoorn
20:30
Lars Bygdén
Lux, Nijmegen
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
20:00
Nadine Shah
Effenaar, Eindhoven
Nick Cave
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Nick Moss
NiXenMeer, Enschede
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Het Park, Hoorn
Olly Murs
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Rusty Apollo
De Piek, Vlissingen
16:00
Singer-songwriter Stefan Kollee live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
The Doors Alive
Atak, Enschede
20:00
The Elvis Concert 2015
Effenaar, Eindhoven
19:00
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
Tyler, The Creator
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 18 mei 2015
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 19 mei 2015
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Danny De Munk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Husky
De Helling, Utrecht
20:00
Improcabaret
Parktheater, Eindhoven