Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Speeldoos
Vught
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hot House
Leiden
20:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Cowboy Up
Waardamme
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Peppel
Zeist
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Concerto
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Nijdrop
Opwijk
20:45
Duycker
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
19:30
De Meester
Almere
Patronaat
Haarlem
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Podium 't Beest
Goes
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
NiXenMeer
Enschede
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Bosuil
Weert
16:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Lux
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
Botanique
Brussel
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Roma
Antwerpen
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
De Harmonie
Edam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Amer
Amen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Electron
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 16 mei 2015
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Speeldoos, Vught
21:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Joseph Capriati
Paradiso, Amsterdam
21:00
John Engels
Hot House, Leiden
20:00
Joey Vriend
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Ho99o9
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Haydn Trio - Een muzikale reis door Europa
Edesche Concertzaal, Ede
Hannah Rickard and the Relatives
Cowboy Up, Waardamme
20:00
Güldür Güldür Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Gotcha!
Patronaat, Haarlem
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:30
G-Runs & Roses
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Focus
De Peppel, Zeist
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Musis, Arnhem
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Edwin Evers Band theatershow
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Douwe Bob
Concerto, Amsterdam
20:30
Diouff + Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
21:00
Dio Tribute
Little Devil, Tilburg
22:00
Diamantairs
Nijdrop, Opwijk
20:45
Danny Vera
Duycker, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Flint, Amersfoort
19:30
Club 3voor12/Flevoland: Falco Benz, CUT_ en Yuko Yuko
De Meester, Almere
Causes
Patronaat, Haarlem
21:00
Carousel Vertigo
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabaretteketet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
21:00
Brimstone
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bløf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Anne Soldaat
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Andrew Jackson Jihad
Winston, Amsterdam
20:00
ANDREW JACKSON JIHAD
Winston, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
All Comes Down / Audio Pilots
Altstadt, Eindhoven
20:00
Akwasi
Luxor Live, Arnhem
20:30
A Swingin’ Affair
Podium 't Beest, Goes
zondag 17 mei 2015
Tyler, The Creator
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
20:00
The Elvis Concert 2015
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Doors Alive
Atak, Enschede
16:00
Singer-songwriter Stefan Kollee live in PopEi
PopEi, Eindhoven
16:00
Rusty Apollo
De Piek, Vlissingen
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
Olly Murs
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nick Moss
NiXenMeer, Enschede
Nick Cave
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Nadine Shah
Effenaar, Eindhoven
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
20:30
Lars Bygdén
Lux, Nijmegen
16:15
Landmark 105
Gigant, Apeldoorn
20:00
Kevin Morby - Steve Gunn
Botanique, Brussel
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Jim Black / Malamute
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
Ibeyi
Botanique, Brussel
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show)
PopEi, Eindhoven
20:30
GNOD + Radar Men From the Moon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
15:00
Evil Invaders / Skull Fist
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Damp
De Harmonie, Edam
13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
Bill Laurance Project
Metropool, Hengelo
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Awash
Mezz, Breda
20:00
Anne Soldaat
De Amer, Amen
20:00
Agent Side Grinder
Patronaat, Haarlem
maandag 18 mei 2015
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 mei 2015
20:00
Warm Soda
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Torche
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
22:00
Thomas Maasz Trio / Wolfpack
Bimhuis, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Gories
Effenaar, Eindhoven