PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -989
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 mei
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Luxor Live
Arnhem
2
19:30
013
Tilburg
19:30
Mezz
Breda
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
1
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Vorstin
Hilversum
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Jacobikerk
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
1
1
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Spant!
Bussum
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
RASA
Utrecht
20:45
Extase
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
21:00
STECK
Delft
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
OT301
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
vr 13 mei
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zinin
Nijverdal
De Maaspoort
Venlo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kimpel
Bilzen
17:00
Burnside Skatepark
Deventer
1
Baroeg
Rotterdam
2
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Pul
Uden
1

donderdag 12 mei 2016

Dolf Jansen - Hardverwarmend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Angela Groothuizen - IKIGAI Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Louter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Marduk + Immolation + Origin + Bio-Cancer
Marduk + Immolation + Origin + Bio-Cancer Luxor Live, Arnhem
2
19:30
The Elvis Concert 2016 013, Tilburg
19:30
I Love New Wave: Joy Division Undercover - 'Closer to Curtis' Mezz, Breda
1
19:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns Paradiso, Amsterdam
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Her Majesty De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nexo Shape Volta, Amsterdam
20:00
FlauweCult Cinetol, Amsterdam
20:00
Jeroen Kant & De Sheriffs Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Skints Patronaat, Haarlem
20:00
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Aidan Knight Effenaar, Eindhoven
Foto Guus Meeuwis - Morgen
Guus Meeuwis - Morgen 013, Tilburg
1
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Rootsriders / Tribute2BobMarley Paard, Den Haag
20:00
Jacques Mees KOFA, Vlaardingen
20:00
Here Be Dragons dB's, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Markus Mann Q-Factory, Amsterdam
20:00
Emmanuel Moire Le Forum, Liège
20:00
Boudewijn de Groot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Luka Bloom Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anastacia De Oosterpoort, Groningen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto HEAVN
HEAVN TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
Matthew and the Atlas Rotown, Rotterdam
20:00
A$ap Nast Melkweg, Amsterdam
20:00
The Uprisers Popcentrale, Dordrecht
20:00
Boudewijn de Groot - Achter Glas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Me & Mr. Jansen Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fearless Vampire Killers Sugar Factory, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging Jacobikerk, Utrecht
Foto Jack Garratt
Jack Garratt Doornroosje, Nijmegen
1
1
Foto Anna Von Hausswolff
Anna Von Hausswolff Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
YOUNGVIPS 2016 Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:30
Miles Celebration Tour Paard, Den Haag
Foto Uriah Heep
Uriah Heep Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Vonder & Bloom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Wilminktheater, Enschede
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite LantarenVenster, Rotterdam
20:30
3J'S Spant!, Bussum
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jahmean Paard, Den Haag
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Smib / Veldentaal Patronaat, Haarlem
20:30
Max Meser EKKO, Utrecht
20:30
philharmonie zuidnederland - Een overdonderende Midzomernachtsdroom Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mandolin Orange TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
lost/ctrl - I Love New Wave Mezz, Breda
20:30
Roza Enflorese & Quatuor Alfama Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Anton Goudsmit / Bart Maris / Steven Kamperman RASA, Utrecht
20:45
Bells of Youth in Extase Extase, Tilburg
Naomi Shelton and the Gospel Queens Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Alcuna Wilds / Tosk 't Nonnetje, Amersfoort
21:00
Plunck STECK, Delft
21:00
Homeshake V11, Rotterdam
21:00
Dave Vermeulen & Voltage Bibelot, Dordrecht
21:00
Luke Winslow King Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Eriksson Delcroix Luxor Live, Arnhem
21:00
Caterina Palazzi Sudoku Killer / Torres Electroacoustic Sounds OT301, Amsterdam
22:00
Monomyth Vera, Groningen
22:00
Archie and the Bunkers Paradiso, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio - Rollende Keukens Afterparty North Sea Jazz Club, Amsterdam

vrijdag 13 mei 2016

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Doors in Concert - Celebration Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniel Lohues Theater Zinin, Nijverdal
Kasper van Kooten De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Country Café - It's Jukebox Time Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kattendans, Bergeijk
Murth Mossel - Voors en tegens Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tango Extremo Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter Theater de Spiegel, Zwolle
Leids Cabaret Festival - finalistentour Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stef Bos C.C. De Kimpel, Bilzen
17:00
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2 Burnside Skatepark, Deventer
1
Foto Immolation / Marduk
Immolation / Marduk Baroeg, Rotterdam
2
19:30
De Dijk Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
IAM Melkweg, Amsterdam
Foto Uriah Heep
Uriah Heep De Pul, Uden
1
Pagina -989