PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -989
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cowboy Up
Waardamme
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
World Forum CC
Den Haag
3
2
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
2
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
20:00
Wissenkerke
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Zwaan
Uitgeest
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Effenaar
Eindhoven
9
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Simplon
Groningen
20:30
't Ukien
Kampen
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
1
EKKO
Utrecht
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
Buitenlust
Landhorst
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
N9
Eeklo
21:00
dB's
Utrecht
1
De Peppel
Zeist
1
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Hot House
Leiden
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
21:30
Victorie
Alkmaar
1
22:00
Nijdrop
Opwijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Hedon
Zwolle
23:00
Paradiso
Amsterdam
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 17 mei
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
16:00
Roepaen
Ottersum
De Bosuil
Weert
1
16:00
De Piek
Vlissingen
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Harmonie
Edam
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
World Forum CC
Den Haag
8
2
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
Botanique
Brussel
1
20:00
Atak
Enschede

zaterdag 16 mei 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hannah Rickard and the Relatives Cowboy Up, Waardamme
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Haydn Trio - Een muzikale reis door Europa Edesche Concertzaal, Ede
Foto Causes
Causes Patronaat, Haarlem
1
20:00
Matt Harlan Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Güldür Güldür Show Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Ho99o9 De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
My Blue Van Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Sjako! Paradox, Tilburg
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter Mezz, Breda
Foto Nick Cave
Nick Cave World Forum CC, Den Haag
3
2
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Max van den Burg - Amok Parktheater, Eindhoven
20:00
ANDREW JACKSON JIHAD Winston, Amsterdam
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Gebr. De Nobel, Leiden
2
20:00
Madi Hermens Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Wissenkerke, Amsterdam
20:00
Arsenal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cabaretteketet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg Venray, Venray
20:00
Schudden - Perrongeluk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Edwin Evers Band theatershow
Edwin Evers Band theatershow Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:00
Gotcha! Patronaat, Haarlem
1
20:00
Joey Vriend De Zwaan, Uitgeest
Olly Murs Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Akwasi Luxor Live, Arnhem
20:00
Peter Pan Speedrock Duycker, Hoofddorp
1
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Testament
Testament Effenaar, Eindhoven
9
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Residentie Orkest & Indie Games Paard, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Roué Verveer | FF wat anders (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Markant Uden, Uden
20:15
Bløf Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Lux, Nijmegen
20:30
G-Runs & Roses Paco Plumtrek, Almelo
20:30
The Ocean Simplon, Groningen
20:30
Diouff + Aafke Romeijn 't Ukien, Kampen
1
20:30
Kid Harlequin Paard, Den Haag
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Villagers
Villagers Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
A Swingin’ Affair Podium 't Beest, Goes
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Golden Earring
Golden Earring De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Raketkanon
Raketkanon EKKO, Utrecht
1
20:30
Sumitra Das Goswami RASA, Utrecht
20:30
MakeBelieve Corneel, Lelystad
1
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Spinvis / Zapp4 TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Kunstgreep, Oostzaan
20:45
Danny Vera Duycker, Hoofddorp
21:00
The Goddamn Gallows Buitenlust, Landhorst
21:00
Dio Tribute Little Devil, Tilburg
21:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra N9, Eeklo
21:00
Tank 86 / Wolfskop / Yama dB's, Utrecht
1
Foto Focus
Focus De Peppel, Zeist
1
1
21:00
All Comes Down / Audio Pilots Altstadt, Eindhoven
21:00
Joy Division Undercover Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
21:00
Brimstone Het Bolwerk, Sneek
21:00
Nick Moss Band North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
John Engels Hot House, Leiden
21:00
Carousel Vertigo MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
21:30
zZz Victorie, Alkmaar
1
22:00
Diamantairs Nijdrop, Opwijk
22:00
Sweet Bourbon Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
the Choax De Fles, Spijkenisse
22:00
Mitch Josten: EP-release Ernesto's, Sittard
22:00
The SelfEmployed Taverne, Bergen
22:00
Mad Dog / Noize Suppressor / Wasted Mind Hedon, Zwolle
23:00
Joseph Capriati Paradiso, Amsterdam
1
23:00
Rrose / Truncate aka Audio Injection Doornroosje, Nijmegen

zondag 17 mei 2015

13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Evil Invaders / Skull Fist Baroeg, Rotterdam
15:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
Singer-songwriter Stefan Kollee live in PopEi PopEi, Eindhoven
16:00
Jim Black / Malamute Eek en Ruijgrok, Eindhoven
16:00
Michael de Jong Roepaen, Ottersum
Foto Mostly Autumn
Mostly Autumn De Bosuil, Weert
1
16:00
Rusty Apollo De Piek, Vlissingen
16:15
Landmark 105 Gigant, Apeldoorn
17:00
Damp De Harmonie, Edam
19:00
The Goddamn Gallows Iduna, Drachten
19:30
Kenny B Melkweg, Amsterdam
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show) PopEi, Eindhoven
Foto Nick Cave
Nick Cave World Forum CC, Den Haag
8
2
20:00
Kevin Morby - Steve Gunn Botanique, Brussel
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish Mezz, Breda
1
20:00
Nadine Shah Effenaar, Eindhoven
Foto Ibeyi
Ibeyi Botanique, Brussel
1
20:00
The Doors Alive Atak, Enschede
Pagina -989