Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Energiehuis
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:30
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Cultura
Ede
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Charlatan
Gent
21:00
StudioGonz
Gouda
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
22:30
Vera
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
JVC De Schuit
Katwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De X
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Lux
Nijmegen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
CulturA & Zo
Nootdorp
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Groene Engel
Oss
22:15
P3
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
19:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
18:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Piek
Vlissingen
Art Hotel Spaander
Volendam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 01 februari 2020
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:00
Evil Oath / Faith Ablaze / Voltumna
Paard, Den Haag
Floor Jansen
Paard, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Symphonic Rock Night Band
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - BASTA!
Colosseum Dokkum, Dokkum
22:00
Team Latino
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Energiehuis, Dordrecht
Het Gezelschap
Bibelot, Dordrecht
I Am Oak
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
20:30
Roos Blufpand - De Roos
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultura, Ede
20:00
Angela Groothuizen
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater `t Spieker, Eibergen
22:00
The Hunting Party
The Jack, Eindhoven
21:00
Snaren 90 met Live: ONCE
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mr Moto
PopEi, Eindhoven
20:15
Nits
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Gilbert O'Sullivan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Broken Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Slipknot
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Eendracht, Gemert
20:00
Amaranthe
Charlatan, Gent
21:00
Gallia / Manora / Nevaria
StudioGonz, Gouda
18:30
Bloodmoon / Gizåh / Intero
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
22:30
SONNDR
Vera, Groningen
Do - Mijn Kleine Huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Yung Internet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Bang Bang Bazooka + Beach Coma
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Queen The Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Fulcotheater, IJsselstein
Toontje Lager
JVC De Schuit, Katwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Nahawa Doumbia
De X, Leiden
19:30
Metal Heads
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
20:15
Hadewych Doet De Dames
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Lux, Nijmegen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
CulturA & Zo, Nootdorp
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Martyr / shuulak / TerraDown
Groene Engel, Oss
22:15
The Dirty Daddies
P3, Purmerend
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Hoftheater, Raalte
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Giant Drag
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Laurenskerk, Rotterdam
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
Devendra Banhart
Annabel, Rotterdam
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Amplified #23
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Beatles By Girls
De Domijnen, Sittard
20:00
ABBA Experience
Forum Theater, Sittard
19:00
Jack / Supergaande
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Idea, Soest
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Def Americans
Little Devil, Tilburg
20:00
Hef
013, Tilburg
18:30
Thy Art Is Murder
013, Tilburg
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Markant Uden, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Pul, Uden
21:00
Crystal Dream - 15 Years of U2 Experience
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Smooth Hound Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Speed 78 / The Ghost Wolves
dB's, Utrecht
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Rilan & The Bombardiers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Tom Cherry
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Knol - Lost & Found II
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
20:15
Dominic Seldis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Che Sudaka
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Busted Feet / Mood 66 / The (new) Formation / Yesterday’s Papers
De Piek, Vlissingen
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Art Hotel Spaander, Volendam
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Leest, Waalwijk