Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Patronaat
Haarlem
21:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
18:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Café de Cactus
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Studio 21
Hilversum
Het Kielzog
Hoogezand
Manifesto
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
't Ukien
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Le Forum
Liège
O.J.C. Nirwana
Lierop
De Smeltkroes
Maarheeze
MECC
Maastricht
Muziekcoöperatie
Meppel
De Oostkerk
Middelburg
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Kursaal Oostende
Oostende
Groene Engel
Oss
Overasselt Theater
Overasselt
P3
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Winsinghhof
Roden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spirit of 66
Verviers
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Munttheater
Weert
Cultuurschuur
Wieringerwerf
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Boerderij
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 31 oktober 2020
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
21:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dolly Dots - Sisters on Tour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
18:30
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Gregory Page - Right Now Not Tomorrow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lex Uiting
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: Pene Corrida, “Popmusic on Steroids!” + Puyn
Muziekcafé Helmond, Helmond
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Billy Joel Experience
Café de Cactus, Hengelo
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Diggy Dex
Studio 21, Hilversum
Lakshmi
Het Kielzog, Hoogezand
John Coghans`s Quo
Manifesto, Hoorn
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Supertramp Tribute
't Ukien, Kampen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Miss Montreal
Neushoorn, Leeuwarden
Lavinia Meijer
De Harmonie, Leeuwarden
Cabaret Cafe
De Harmonie, Leeuwarden
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Galaxie's Nightshift
Het Depot, Leuven
20:00
Typh Barrow
Le Forum, Liège
Popronde Pre-Party
O.J.C. Nirwana, Lierop
Rob Scheepers - Gulzig
De Smeltkroes, Maarheeze
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
Michelle David & The Gospel Sessions
Muziekcoöperatie, Meppel
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Oostkerk, Middelburg
Portland
De Spot, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Han Bennink & Joris Roelofs / Tini Thomsen
Doornroosje, Nijmegen
Lucas Hamming - Haast
Theater Zinin, Nijverdal
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
Infloyd
Groene Engel, Oss
Fuse live
Overasselt Theater, Overasselt
Drukwerk
P3, Purmerend
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte
Mart Hillen - In Concert
Theater De Verwachting, Ritthem
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Winsinghhof, Roden
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Winsinghhof, Roden
Niels Geusebroek - Young at heart
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Flip Noorman - Leonard Cohen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kevin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Studio de Bakkerij, Rotterdam
V11, The Shape Of Punk To Come & Baroeg present: Jaya The Cat
V11, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Festival Jazz International Rotterdam
LantarenVenster, Rotterdam
Iris Hond
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marshmallow Moonshine
Poppodium Volt, Sittard
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
Rootsriders - Marley75
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rootsriders - Marley75
Theater de Stoep, Spijkenisse
The LSB Experience - Beatles & Beyond
De Meenthe, Steenwijk
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Agnietenhof, Tiel
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rebelion presents The First Dose - Nachtshow
013, Tilburg
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Markant Uden, Uden
Stones Sessions
De Pul, Uden
Axel Rudi Pell
De Pul, Uden
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Markant Uden, Uden
21:30
Greetje Bijma / Oceanic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Lubbert Das
dB's, Utrecht
Edwin Evers Band
Scala Theater, Utrecht
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
Ares
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Schalm Verlicht Muziekspecial
Theater de Schalm, Veldhoven
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Maaspoort, Venlo
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
20:00
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Junushoff Theater, Wageningen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Junushoff Theater, Wageningen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Munttheater, Weert
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Munttheater, Weert
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
The Best of the Carpenters
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Best of the Carpenters
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Band of Friends
De Flux, Zaandam
De Kift
Zaantheater, Zaandam
Percossa - UNPLUGGED
De Poorterij, Zaltbommel
Arena
Boerderij, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan als
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
zondag 01 november 2020
19:30
Another Now
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch