PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -98
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 31 okt
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
De Schiervelde
Roeselare
Mainstage
's-Hertogenbosch
Astrant
Ede
Effenaar
Eindhoven
De Pul
Uden
Zaantheater
Zaandam
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DiamantTheater
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Studio 21
Hilversum
MECC
Maastricht
Gigant
Apeldoorn
De Oosterpoort
Groningen
Klokgebouw
Eindhoven
The College Hotel
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Spirit of 66
Verviers
De Oostkerk
Middelburg
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Cinetol
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
Botanique
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
De Poorterij
Zaltbommel
Podium onder de toren
Grootschermer
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
Bibelot
Dordrecht
Café de Cactus
Hengelo
V11
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:30
Vooruit
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Handelsbeurs
Gent
20:45
dB's
Utrecht
De Flux
Zaandam
21:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
Theater De Winsinghhof
Roden
Studio de Bakkerij
Rotterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Dakota
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Klinker
Winschoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Markant Uden
Uden
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Oosterpoort
Groningen
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Simplon
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
zo 01 nov
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Verwachting
Ritthem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Eendracht
Gemert

zaterdag 31 oktober 2020

Charly Lownoise & Mental Theo Ziggo Dome, Amsterdam
Young Gun Silver Fox TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Galaxie's Nightshift Het Depot, Leuven
20:00
Elbow Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Typh Barrow Le Forum, Liège
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
Michelle David & The Gospel Sessions Mainstage, 's-Hertogenbosch
Yevgueni Astrant, Ede
Comedy Nacht: Roel C. Verburg + Edo Berger Effenaar, Eindhoven
Stones Sessions De Pul, Uden
De Kift Zaantheater, Zaandam
Edwin Evers Band Scala Theater, Utrecht
Flip Noorman - Leonard Cohen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lex Uiting Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! DiamantTheater, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan als Schouwburg Odeon, Zwolle
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Studio 21, Hilversum
'Waar was ik?' - Najib Amhali MECC, Maastricht
Roosbeef Gigant, Apeldoorn
Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
Suzan & Freek Klokgebouw, Eindhoven
Berget Lewis The College Hotel, Amsterdam
Kamaal Williams Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Marshmallow Moonshine Poppodium Volt, Sittard
Junkyard Dogs Het Bolwerk, Sneek
Cabaret Cafe De Harmonie, Leeuwarden
Déjà Vu Spirit of 66, Verviers
Ed Struijlaart - Alles op Rood De Oostkerk, Middelburg
Popronde Pre-Party O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
The Great Communicators Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
De Schalm Verlicht Muziekspecial Theater de Schalm, Veldhoven
Gita Buhari Cinetol, Amsterdam
Willem Ardui Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
SCHNTZL Trix, Antwerpen
Les Marquises Botanique, Brussel
20:00
The Depression Club Paard, Den Haag
Foto Dolly Dots - Sisters on Tour
Dolly Dots - Sisters on Tour Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Freek de Jonge - Asociale afstand Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring Theater de Kom, Nieuwegein
Percossa - UNPLUGGED De Poorterij, Zaltbommel
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris Podium onder de toren, Grootschermer
Lakshmi Het Kielzog, Hoogezand
Sven Ratzke - Where Are We Now Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lavinia Meijer De Harmonie, Leeuwarden
Arena Boerderij, Zoetermeer
The Shavers Podium Victorie, Alkmaar
Mono Inc. Metropool Enschede, Enschede
Leif de Leeuw Band Bibelot, Dordrecht
The Billy Joel Experience Café de Cactus, Hengelo
V11, The Shape Of Punk To Come & Baroeg present: Jaya The Cat V11, Rotterdam
Gregory Page - Right Now Not Tomorrow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Posttheater, Arnhem
20:30
Laryssa Kim Vooruit, Gent
Gaidaa / Nana Adjoa Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Steffen Morrison Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Nordmann Handelsbeurs, Gent
20:45
Lubbert Das dB's, Utrecht
Band of Friends De Flux, Zaandam
21:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis Philharmonie Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg De Kring, Roosendaal
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames De Meerpaal, Dronten
Leonie Meijer - Perfect Solitude Theater De Winsinghhof, Roden
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Studio de Bakkerij, Rotterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Trigger Theater Dakota, Den Haag
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kevin Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel Theaters Tilburg, Tilburg
Jandino - Opgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater Aan de Slinger, Houten
The Best of the Carpenters Theater De Klinker, Winschoten
Johan Goossens - In het beste geval Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Frank Boeijen Patronaat, Haarlem
She Past Away Vera, Groningen
Lisa Loeb - Extase Het Veur Theater, Leidschendam
Stefano Keizers - Sorry Baby Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven Hoftheater, Raalte
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Diligentia, Den Haag
Foto Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Martiniplaza, Groningen
Rootsriders - Marley75 Theater de Stoep, Spijkenisse
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stef Bos - Bloemlezing Theater De Veste, Delft
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Markant Uden, Uden
René van Meurs - Hunkert Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Oosterpoort, Groningen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Munttheater, Weert
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Junushoff Theater, Wageningen
21:30
Greetje Bijma / Oceanic TivoliVredenburg, Utrecht
Engel (NL) Simplon, Groningen
22:00
LIVE: Pene Corrida, “Popmusic on Steroids!” + Puyn Muziekcafé Helmond, Helmond

zondag 01 november 2020

Mercy John - Let It Go Easy Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Festival Jazz International Rotterdam LantarenVenster, Rotterdam
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard Schouwburg Ogterop, Meppel
Mart Hillen - In Concert Theater De Verwachting, Ritthem
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken De Eendracht, Gemert
Pagina -98