Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Vera
Groningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:30
Victorie
Alkmaar
Bibelot
Dordrecht
23:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
De Avenue
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
15:45
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ernesto's
Sittard
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Little Devil
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
20:00
N9
Eeklo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
't Ukien
Kampen
A9 studios
Uitgeest
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Artis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Buitenlust
Landhorst
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Kattendans
Bergeijk
19:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
14:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gelredome
Arnhem
woensdag 03 juni 2015
22:00
Brother Dege
Vera, Groningen
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
Maroon 5
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 04 juni 2015
20:30
Help! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:00
The Dustbowl Revival
Coco Maria, Veenhuizen
20:00
Pokey Lafarge + support
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
De Pul, Uden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Cine Conert: Johnny Cash
Duycker, Hoofddorp
20:30
Oscillations: Electric Eye / Klaus Johann Grobe / Newmoon
EKKO, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:30
Ivo Gleeman
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Cocoa Tea & Irie Souljah
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tickets Go Past
Luxor Live, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Musis, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
The Leisure Society
Nijdrop, Opwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maite Hontelé
Paard, Den Haag
20:00
Team William
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yellowcard
Patronaat, Haarlem
19:30
MEATS – bands van Rockacademie én Rock City Institute
PopEi, Eindhoven
20:30
Jacco Gardner + Doug Tuttle
Rotown, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Arianne / Karl Adams / Maaike de Wit
Taverne, Bergen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater het Pakhuis, Hoorn
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Street Sounds
Vera, Groningen
20:30
Club 3voor12NH
Victorie, Alkmaar
vrijdag 05 juni 2015
Bayside
Bibelot, Dordrecht
23:00
Rocket Science x KLEAR present LeMarquis
BIRD, Rotterdam
The Wood Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Note To Amy
Boothill Saloon, Amersfoort
21:00
The Limboos
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Desert Mountain Tribe
De Avenue, Breda
21:00
Jon Amor
De Bosuil, Weert
20:45
Alex / Birgit
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Reijseger Fraanje Sylla / Toumani & Sidiki Diabate
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Maite Hontelé
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Igorrr
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dilana Smith
Duycker, Hoofddorp
15:45
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
20:00
Speak o Freaky
Ernesto's, Sittard
19:30
Despise You
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
20:00
Tygers of Pan Tang
Little Devil, Tilburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Markant Uden, Uden
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kazaky
Melkweg, Amsterdam
The Soft Moon
Melkweg, Amsterdam
22:00
Daniel Cane & The Rebellion
Merleyn, Nijmegen
Alamo Race Track
Metropool, Hengelo
20:00
Yamato
Musis, Arnhem
20:00
775 jaar Eeklo: Hiëronymus Francken & Friends (BE)
N9, Eeklo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts Feat. Izaline Calister, Casita e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
One Wonders
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
On The Roof, Amsterdam
20:00
De Heidepopjes
P3, Purmerend
20:00
Cookie & the Crunch / Roads To Roam
Paard, Den Haag
22:00
The Dustbowl Revival
Paradiso, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brother Dege
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Jayhaws - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark Knopfler
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Musee Mecanique
Statenzaal, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater het Pakhuis, Hoorn
21:00
Justin Nozuka
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Excalibur
Vorstin, Hilversum
zaterdag 06 juni 2015
20:00
Wilsum
't Ukien, Kampen
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
21:00
Vortex University + The Seventh Wave
Altstadt, Eindhoven
19:00
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
21:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars (DE)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Above the Rules / The Freeborn Brothers
Buitenlust, Landhorst
20:30
Bombita's
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Toon Hollanders Band
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Concerto, Amsterdam
21:00
LetMeLoveYou ft. SBMG Live
Corneel, Lelystad
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
22:00
70's tush
De Fles, Spijkenisse
20:30
Fernando Lameirinhas
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Celt-n-folk
De Meester, Almere
20:00
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Absolutely Floyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Ivo Gleeman
Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem