PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -985
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 mei
20:00
Capitole
Gent
20:00
Effenaar
Eindhoven
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
18
2
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
Doornroosje
Nijmegen
1
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Splendor
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Atak
Enschede
2
1
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Innocent
Hengelo
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
1
1
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
1
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Vinger
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
1
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
De Bonte Wever
Assen
1
Bitterzoet
Amsterdam
3
2
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
So What!
Gouda
1
22:00
Vera
Groningen
22:00
Simplon
Groningen
23:00
Panama
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
za 21 mei
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
C.C. Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
13:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
De Meester
Almere
19:30
Willemeen
Arnhem
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
1
Dynamo
Eindhoven
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
City Lido
Groenlo
20:00
Capitole
Gent
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grounds
Rotterdam
Cafe Het Bolwerk
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam

vrijdag 20 mei 2016

20:00
Stef Bos - Een Sprong In De Tijd Capitole, Gent
20:00
Shiverburn Effenaar, Eindhoven
The Voodoo Fix PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Cowboys Of The Sky [cd-presentatie] Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Radiohead Heineken Music Hall, Amsterdam
18
2
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hell's Basement Fluor, Amersfoort
20:00
Glennis Grace Zalencentrum Wieleman, Westervoort
Foto De Dijk
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
1
1
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ugly Pug Splendor, Amsterdam
20:15
Slagerij van Kampen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Noord Nederlands Orkest De Oosterpoort, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Frank Boeijen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
O’Hooley and Tidow met support Fred Piek De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater Sneek, Sneek
20:15
Hidden Agenda De Weijer, Boxmeer
20:15
Balkan Beat Box TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Intouchables TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Delain
Delain Atak, Enschede
2
1
20:30
Sun Caged - Farewell Show De Bosuil, Weert
20:30
Black Lung Innocent, Hengelo
1
20:30
Agathonas Iakovidis Trio RASA, Utrecht
20:30
Alain Perez Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:30
Pique Nique Live Cinetol, Amsterdam
Foto Stahlzeit
Stahlzeit Cacaofabriek, Helmond
1
1
20:30
Bells of Youth Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Beving TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins Mezz, Breda
1
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa De Kargadoor, Utrecht
20:30
De Likt Victorie, Alkmaar
20:30
HEF Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Wolves Dressed in Sheep Cul de Sac, Tilburg
21:00
Fusebox De Vorstin, Hilversum
21:00
Brooklyn Funk Essentials North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville Luxor Live, Arnhem
21:00
PLASTICZOOMS De Vinger, Den Haag
21:00
Black Oak Mezz, Breda
1
21:00
Pro-Pain Het Bolwerk, Sneek
1
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Cory Henry & The Funk Apostles TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Bökkers
Bökkers De Bonte Wever, Assen
1
Foto Bleached
Bleached Bitterzoet, Amsterdam
3
2
21:00
Radiohead Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Leap Day + Picklelegaz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Little Green Cars + support De Zwerver, Oostende
21:30
Di Gojim So What!, Gouda
1
22:00
Hugo Race & The True Spirit Vera, Groningen
22:00
OIJ / Yakumo Simplon, Groningen
23:00
Marco Bailey / Tahko Panama, Amsterdam
23:00
Murda Turk Paradiso, Amsterdam

zaterdag 21 mei 2016

Dekoor - Close Harmony Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Roué Verveer - Op het laatste moment
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Stef Bos C.C. Mechelen, Mechelen
Lebbis - De Paardenpoetser Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Soundos - Geboren met ervaring Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Jochen Otten De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Lampegiet, Veenendaal
JP & The Seeger Session Band Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Lochem, Lochem
Intgeniep - Jeukt Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Veste, Delft
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band Baroeg, Rotterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
The Tibbs Concerto, Amsterdam
16:00
Hugo Race & The True Spirit Paradiso, Amsterdam
17:00
Gethouse Bluesband Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Bartek / Electric Company / PALMSY / Pitou Q-Factory, Amsterdam
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague Baroeg, Rotterdam
19:00
Jose Rivero Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Foto HAEVN
HAEVN Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Celebrate Miles Davis De Meester, Almere
19:30
Star*rats (dk/swe) + The Devil'S 3rd + Support Willemeen, Arnhem
1
Foto The Heavy
The Heavy Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Pro-Pain Gebr. De Nobel, Leiden
1
Foto Delain
Delain Dynamo, Eindhoven
1
20:00
Sud Sound System feat Papa Leu Selecter Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Alpha Blondy & The Solar System 013, Tilburg
20:00
Vanbinsbergen Playstation PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Sinas Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Her Majesty Theater Hofpoort, Coevorden
De Dijk City Lido, Groenlo
20:00
Kommil Foo Capitole, Gent
20:00
De Boetners DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:00
The Common Linnets Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brooklyn Funk Essentials Grounds, Rotterdam
Flip en de Noormannen Cafe Het Bolwerk, Enschede
20:00
Max Jury Paradiso, Amsterdam
Pagina -985