Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Cinetol
Amsterdam
17:30
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
20:00
StudioGonz
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:15
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Venue
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Splendor
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Nova Kiel
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schenkers
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Bonte Wever
Assen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
21:00
De Vinger
Den Haag
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Bibelot
Dordrecht
donderdag 19 mei 2016
20:00
SX
Melkweg, Amsterdam
19:30
Chipmunk
Melkweg, Amsterdam
19:30
G-Eazy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cinéma Bouffe #8
Cinetol, Amsterdam
17:30
Jeangu Macrooy
Concerto, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
20:00
Black Milk
Mezz, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
New Cool Collective & Mark Reilly (Matt Bianco)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Exclusieve pre-afstudeershow eerste lichting Metal Factory
PopEi, Eindhoven
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Stef Bos
Capitole, Gent
20:00
Blistered
StudioGonz, Gouda
22:00
Jambinai
Vera, Groningen
21:15
BOO SEEKA / Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Benjamin Clementine
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bells of Youth
Patronaat, Haarlem
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
B-Real
Duycker, Hoofddorp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Hef
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Coldrain
Gebr. De Nobel, Leiden
Joy Division Undercover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Stef Bos
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vonder & Bloom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Maximus / Tommysurf
Grounds, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Achterdochtig / Beroerte
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tjing Tjing + Flip en de Noormannen
013, Tilburg
20:00
An Evening With Knives / SiMÓN / The Fifth Alliance
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Rita Zipora / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Elenne May
Venue, Utrecht
20:30
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 20 mei 2016
20:00
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Likt
Victorie, Alkmaar
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Hell's Basement
Fluor, Amersfoort
23:00
Murda Turk
Paradiso, Amsterdam
23:00
Marco Bailey / Tahko
Panama, Amsterdam
21:00
Brooklyn Funk Essentials
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bleached
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
20:15
Ugly Pug
Splendor, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
Imarhan / Steve Gunn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
LV
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jo Goes Hunting / Klangstof
Paradiso, Amsterdam
19:30
Migos
Melkweg, Amsterdam
Suuns
Melkweg, Amsterdam
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
17:00
Ronald Snijders
Concerto, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew
Trix, Antwerpen
5 Seconds of Summer
Sportpaleis, Antwerpen
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
The Common Linnets
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Démira
Schenkers, Apeldoorn
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Bökkers
De Bonte Wever, Assen
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Hidden Agenda
De Weijer, Boxmeer
21:00
Black Oak
Mezz, Breda
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
Mezz, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Jambinai
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
HEF
Bibelot, Dordrecht