PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -982
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 mei
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
3
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 mei
Theater de Kampanje
Den Helder
Capitole
Gent
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
Gebr. De Nobel
Leiden
1
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Maaspoort
Venlo
Theater Sneek
Sneek
17:30
Concerto
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
4
19:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
013
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
1
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Venue
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
De Helling
Utrecht
21:15
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
vr 20 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Nova Kiel
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schenkers
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Theater de Beun
Heiloo
19:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam

woensdag 18 mei 2016

20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Girugamesh De Helling, Utrecht
3
20:15
The Analogues Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
B-Real Gigant, Apeldoorn
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Tol Tunes #7: Suzy V / Anne Grootveld Cinetol, Amsterdam
21:00
The Coronas Bitterzoet, Amsterdam
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band Paradiso, Amsterdam
21:00
OIJ / Yakumo Sugar Factory, Amsterdam
22:00
ZES Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 mei 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Kampanje, Den Helder
Stef Bos Capitole, Gent
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater 't Speelhuis, Helmond
Joy Division Undercover Gebr. De Nobel, Leiden
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend Musis, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Kasper van Kooten Theater Sneek, Sneek
17:30
Jeangu Macrooy Concerto, Amsterdam
19:00
Coldrain Gebr. De Nobel, Leiden
4
19:00
B-Real Duycker, Hoofddorp
19:00
Cinéma Bouffe #8 Cinetol, Amsterdam
19:30
G-Eazy Melkweg, Amsterdam
19:30
Chipmunk Melkweg, Amsterdam
20:00
Exclusieve pre-afstudeershow eerste lichting Metal Factory PopEi, Eindhoven
Foto Chef'Special
Chef'Special De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Hef Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Stef Bos 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Q-CafÉ Live: Slow Dancer + Marle Thomson Q-Factory, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Tjing Tjing + Flip en de Noormannen 013, Tilburg
20:00
Evil Oath / Grafjammer P60, Amstelveen
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
An Evening With Knives / SiMÓN / The Fifth Alliance Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Blistered StudioGonz, Gouda
20:00
SX Melkweg, Amsterdam
20:00
Maximus / Tommysurf Grounds, Rotterdam
20:00
Black Milk Mezz, Breda
1
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Day Out coverband The Waterhole, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
New Cool Collective & Mark Reilly (Matt Bianco) Effenaar, Eindhoven
20:15
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Flint, Amersfoort
1
1
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Emilio Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
1
Foto Benjamin Clementine
Benjamin Clementine Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Qeaux Qeaux Joans Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave BG-22-24, Almere
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vonder & Bloom Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Finale Roos van Nijmegen Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Bells of Youth Patronaat, Haarlem
20:30
Rita Zipora / Vic Willems De Kargadoor, Utrecht
20:30
Elenne May Venue, Utrecht
20:30
Oldenosborn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Achterdochtig / Beroerte Cul de Sac, Tilburg
20:30
The Doors Alive De Helling, Utrecht
21:15
BOO SEEKA / Jack and the Weatherman Simplon, Groningen
22:00
Jambinai Vera, Groningen

vrijdag 20 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stef Bos C.C De Muze, Heusden-Zolder
Leids Cabaret Festival - finalistentour Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
Joy Division Undercover Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business Nova Kiel, Antwerpen
Foto The Common Linnets
The Common Linnets Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
1
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kasper van Kooten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Démira Schenkers, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
Circle Percussion - Bang! That Drum Theater de Schalm, Veldhoven
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
Ronald Snijders Concerto, Amsterdam
19:00
Duo Lisa Noya & Wim Lohy / Masohi / Sabine Dissels / Tifa Bunji / Tula Theater de Beun, Heiloo
19:00
Vandale Little Devil, Tilburg
Jo Goes Hunting / Klangstof Paradiso, Amsterdam
Foto Chef'Special
Chef'Special Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Migos Melkweg, Amsterdam
Pagina -982